Gwiazdy

Marcin Prokop w nietypowy sposób odpowiada na pytania o nowego prowadzącego "Mam Talent!"

Gwiazdy

KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Marcin Prokop na swoim Instagramie postanowił odpowiedzieć na pytania internautów, dotyczące tego, co sądzi o nowym współprowadzącym program "Mam Talent!". Choć napisał kilka słów to przyznał, że to komentarz jednego z jego obserwatorów idealnie opisuje sytuację. idealnie.

Michał Kempa poprowadzi "Mam Talent!" z Marcinem Prokopem

Kilka dni temu stało się jasne, że kolejną edycję programu "Mam Talent!" wraz z Marcinem Prokopem poprowadzi Michał Kempa. Jak poinformował prowadzący Dzień Dobry TVN, wiele osób pytało go, co sądzi o swoim nowym partnerze. Postanowił odpowiedzieć więc na swoim profilu na Instagramie.

- Mógłbym tutaj napisać, że sam go przecież wybierałem, więc raczej sądzę dobrze. Mógłbym napisać, że Michał Kempa fajny taki, zabawny, że lubi mówić do ludzi per "pan", nawet jeśli to pani, że uwielbia staruszki (z wzajemnością), dlatego często można go spotkać pod halą mirowską oraz że mógłby przejąć rodzinną fabrykę brzeszczotów, ale zamiast metalurgicznej łatwizny wolał krew, pot, łzy i ugór świata rozrywki, więc szacunek. Mógłbym napisać, że postawił mi nie jedno, a dwa piwa i do tego nietanie, kraftowe, dla znawców, ale zamiast tego wszystkiego, po prostu wkleję tutaj to, co napisała jedna z komentujących, wyczerpując temat - napisał żartobliwie Prokop.

Jedna z obserwatorek, również żartobliwie opisała jak widzi przyszłość Michała Kempy w programie.

- To będzie wyglądać jak te Howyludzkie filmy: ostry gliniarz dostaje nowego partnera, po śmierci swojego poprzedniego, który był jego przyjacielem i tak ogólnie uratował mu parę razy życie... A teraz przychodzi młody, wymądrza się i nic nie wie o niczym i twardy nie jest... Ale na koniec filmu już jest dobrze, ten stary gliniarz nawet zaczyna mniej pić, bo ten młody ciągle go o coś pyta i staremu zostaje już mało czasu na pesymizm - napisała obserwatorka posługując się filmowymi metaforami.

Zmiany w "Mam Talent!"

Okazuje się, że nowy współprowadzący Marcina Prokopa to nie jedyna zmiana w obsadzie programu "Mam Talent!". Szykują się również roszady w jury popularnego talent show.

Zamiast Agustina Egurroli, obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiądzie Jan Kliment. Nowa edycja na antenie stacji TVN pojawi się już jesienią 2021 roku.

Zobacz wideo: Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!"

>>> Zobacz wideo:

"Hotel Paradise 3". Simon i Bibi zdradzają, czy wciąż są razem po programie. "Mieliśmy sprzeczki, było trudno"

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Mandaryna o życiu w rodzinie patchworkowej: "Siedziałyśmy z Anią przed domem Michała i liczyłyśmy dzieci"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości