Gwiazdy

Kto poprowadzi 13. edycję "Mam Talent!"? Marcin Prokop już wie, Szymon Hołownia komentuje: "Niech Pan ma go w opiece"

Gwiazdy

Marcin Prokop

Nowa edycja "Mam Talent!" zbliża się wielkimi krokami. Jesienią 2021 program wróci na antenę TVN w nowej odsłonie. Będzie nowy juror oraz nowa para prowadzących. A może Marcin Prokop poprowadzi "Mam Talent!" sam?

"Mam Talent! 13". Nowa para prowadzących?

Trwają castingi do 13. edycji "Mam Talent!". W programie, który wraca do telewizji po dwóch latach przerwy, zajdzie kilka istotnych zmian. Do jury dołączy nowa osoba, a w duecie prowadzących zabraknie Szymona Hołowni.

- Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia "Mam Talent!" po tym, jak Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze – wyjawił Marcin Prokop w nowym poście opublikowanym w mediach społecznościowych.

Ta informacja wywołała spore poruszenie wśród internautów. Jednym z komentujących był związany przez 11 lat z programem "Mam Talent!" Szymon Hołownia. - Ktokolwiek to jest - niech Pan ma go w opiece – napisał.

Jak już wiemy, w kolejnej edycji "Mam Talent!" do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączy Jan Kliment.

"Mam Talent!" – o programie

Pierwsza edycja programu "Mam Talent!" była emitowana w TVN od 13 września 2008 roku. Każdą z dotychczasowych dwunastu serii prowadził duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

W pierwszych trzech edycjach w jury zasiadali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. W kolejnych dwóch Wojewódzkiego zastąpił Robert Kozyra, a od 6. edycji jurorem był Agustin Egurrola. Wśród zwycięzców programu są m.in. Melkart Ball, Marcin Wyrostek i Magdalena Welc. Swoją karierę w "Mam Talent!" zaczynali także m.in. Kamil Bednarek, Sound’n’Grace oraz AudioFeels.

Emisja 13. edycji "Mam Talent!" planowana jest na jesień 2021 roku.

Zobacz wideo: Nietypowe selfie z Marcinem Prokopem. "Gość chciał mi wskoczyć na plecy, więc się uchyliłem, a on przeleciał jak wiewiórka obok"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości