Gwiazdy

"Mam Talent!" - nadchodzi wielki finał. Nie przegap tego show

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
TVN/materiały prasowe
jurorzy programu "Mam talent!": Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Za nami ostatni półfinał 14. edycji programu "Mam Talent!". Awans do kolejnego etapu udało się uzyskać Pawłowi Haczkurowi oraz Pauli Biskup. Wielki finał programu już w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. Kto zdobędzie serca widzów oraz czek na 300 tysięcy złotych?

"Mam Talent!" finał. Kto wystąpi?

Półfinałowe starcia uczestników "Mam Talent!" dobiegły końca. W czwartym odcinku na żywo wystąpili: Gospel Joy, Filip Kosicki, Paweł Haczkur, Szwadron, Kamil Bukowski, Anastazja Cichanowska, Lussy Sky, Paula Biskup, Sky Squad oraz Kacper Pałatyński. 

Poznaliśmy finalistów „Mam Talent!”
Poznaliśmy finalistów „Mam Talent!” Źródło: Dzień Dobry TVN

Najwięcej głosów widzów zdobył Paweł Haczkur i jego niepowtarzalny, bardzo emocjonalny występ na drążku pionowym. Paweł trafił tym samym do grona finalistów i już w najbliższą sobotę ponownie zobaczymy go na scenie programu. Głosami jury awans do kolejnego etapu udało się zdobyć również Pauli Biskup, która w półfinale oczarowała publiczność piosenką własnego autorstwa. Dzięki głosom widzów, dzika karta pozostała w rękach Vanessy Power Kujawiak, co oznacza, że to właśnie ona zostanie dziesiątą uczestniczką wielkiego finału! 

"Mam Talent!" wielki finał. Kiedy oglądać?

Oprócz Pawła Haczkura, Pauli Biskup i Vanessy Power Kujawiak, w finale swoje występy zaprezentują: Waldek Kukurowski, Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Miłosz Bachonko, Laura Florentyna Dziąba, Teatr Sztuka Ciała, Martyna Stawowy oraz Daria Umańska. Zwycięzca może być tylko jeden. Wielki finał 14. edycji “Mam Talent!” na antenie TVN już w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. o godzinie 20:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

"Milionerzy". Usłyszał pytanie warte pół miliona: "Nie mam już siły"

Małgorzata Szumowska Warszawianką Roku 2022. Czym się zasłużyła?

Dobrze gra się w miłym towarzystwie, czyli gwiazdorska obsada "Ślubu doskonałego"

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: TVN/materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN/materiały prasowe

Pozostałe wiadomości