Gwiazdy

Mam Talent 2019: Marysia i Julian zachwycili akrobatycznym tańcem zakochanych. Co się wydarzy w 2. odcinku?

Gwiazdy


Pierwszy odcinek 12. edycji "Mam Talent!" i już złoty przycisk! Ana Andrzejewska otrzymała go od Małgorzaty Foremniak! Wśród uczestników, którzy także wywarli wrażenie na jurorach programu byli akrobaci: Maria Gawlik i Julian Waglewski. Duet zaprezentował na scenie akrobacje ikarysjkie. Co to takiego? A co nas czeka w drugim odcinku popularnego talent-show?

"Mam talent!" to znane na całym świecie show, w którym wystąpić może prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Należy zaprezentować coś, co wyróżni uczestnika spośród miliona innych. "Mam talent!" jest pierwszym w historii polskiej telewizji konkursem talentów. W programie można występować indywidualnie i w zespołach, a co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Konkursowicze mogą tańczyć, śpiewać i prezentować wszelkie wyobrażalne lub te nie mieszczące się w głowie, zdolności.

>>> Zobacz także:

Pierwszy odcinek 12. edycji "Mam Talent!"

W zeszłym tygodniu ruszyła 12. edycja programu. W pierwszym odcinku wystąpili między innymi: 12-letni Axel Drop (wokalista), Cyrk Partolini (kabaret), Maciej Kulhawik (iluzja), Mateusz Bielecki (rap), Katarzyna Świech (pole dance), Tomasz Baran (baseball freestyle), Kapela Polandia (zespół wokalno-instrumentalny), zespół "Na górze", Team Timber i Ana Andrzejewska (wokalistka). Ta ostatnia tak bardzo zachwyciła Małgorzatę Foremniak, że aktorka postanowiła nacisnąć złoty przycisk, dzięki któremu dziewczyna od razu awansowała do półfinałów.

W pierwszym odcinku widzowie mogli również podziwiać występ Marysi i Juliana, którzy na scenie zaprezentowali akrobacje ikarysjkie, będące połączeniem gier ikaryjskich, akrojogi i tańca. Duet zachwycił jurorów programu. Małgorzata Foremniak stwierdziła, że czuła się, jakby podglądała randkę uroczej pary. Agustin Egurrola określił ich występ jako majstersztyk - finezyjny i kompletny. Natomiast Agnieszka Chylińska tak podsumowała popis Marysi i Juliana:

Miłość jest po prostu najlepszą rzeczą, którą możemy dać światu i sobie wzajemnie.

Czy opowieść o zakochanych, przedstawiona podczas występu przez Marysię i Juliana jest opowieścią o nich samych? Okazuje się, że tak! Uczucie między nimi pojawiło się dopiero po rozpoczęciu wspólnych treningów:

Najpierw był wspólny trening, a potem zaczęło się to rozwijać w różne, ciekawe, niespodziewane kierunki.

- przyznał Julian.

Co w drugim odcinku 12. edycji "Mam Talent!"?

W drugim odcinku nowej edycji "Mam Talent!" Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola będą kontynuować podróż po Polsce w poszukiwaniu talentów. Tym razem zaprezentują się przed nimi m.in. Dominika Turek-Dimitriev, grający na listku paproci Jacenty Ignatowicz, duet wokalno-instrumentalny o oryginalnej nazwie Jazzforacat oraz grający na werblu siedemnastoletni Patryk Szczechowski.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości