Małgosia Rozenek-Majdan rozczula się nad zdjęciem Radosława z synkiem: "Aż się wzruszam, ale może to tylko hormony"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan na początku czerwca powitali na świecie swojego pierwszego synka, Henia. Od tego czasu para dzieli się wspólnymi, rodzinnymi fotografiami za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazując ogromne szczęście. Prezenterka opublikowała właśnie zdjęcie męża z synkiem. Piękny widok!

Radosław Majdan z synkiem Heniem

Od samego początku ciąży Małgosi, Radosław nie ukrywał swojej wielkiej radości. Pierwszy synek pary urodził się 10 czerwca i od razu zdobył serca rodziców. Jak się okazuje - Henio wdał się w tatę. Małgosia udostępniła na Instagramie ich wspólną fotografię, śmiejąc się, że "niedaleko pada jabłko od jabłoni".

Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem ? ale nie jakoś długo, może dwie godzinki ? Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny? już widzimy światełko w tunelu ? szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka, aż zaśnie ?

- zdradziła Małgosia.

Kocham ich bardzo ❤️ i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony ?

- dodała szczęśliwa mama.

"Ale słodki widok"

Obserwatorzy Małgosi nie mogli ukryć wzruszenia w komentarzach. Zaraz po opublikowaniu zdjęcia pojawiło się mnóstwo wiadomości, że Heniu to cały tata.

? Synuś cały tatuś ?

Jejku jaki słodki widok!!! Każda prawdziwa kobieta się wzrusza kiedy widzi taki widok ???. Szczęśliwości, dużo siły i wytrwałości życzymy ??????

To nie hormony... to miłość ❤️ piękny widok❤️?❤️

Piękne chłopaki ? dużo zdrówka dla was ☺️☺️

- czytamy.

Zobacz galerię zdjęć Małgosi Rozenek-Majdan i Radosława Majdana:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska