Gwiazdy

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. "Teraz zaczyna się już mała dorosłość"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Socha pochwaliła się uroczymi zdjęciami z 8. urodzin córki. Zwykle aktorka niechętnie dzieli się informacjami z życia prywatnego, ale tym razem zrobiła wyjątek. Wpis rozczulił internautów.

Małgorzata Socha - ile ma dzieci?

Gwiazda "BrzydUli" i "Na Wspólnej" od ośmiu lat jest mamą. Najpierw na świat przyszła córeczka Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku Małgorzata Socha urodziła swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

Na koncie aktorki na Instagramie co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z dziećmi. Chętnie towarzyszy im w różnych aktywnościach, bawi się, wychodzi na spacery, a także wspólnie z nimi gotuje. Tym razem okazja była wyjątkowa.

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami i refleksjami z bardzo ważnego dla niej dnia. Jej pierwsze dziecko skończyło właśnie 8 lat. Małgorzata Socha nie kryje, że jej córka jest coraz większa i powoli wchodzi w dorosłość.

- 8 lat temu przyszła na świat moja córka Zosia. Przez ten czas moje życie zmieniło się na lepsze. Bycie mamą jest niesamowite, a każde kolejne urodziny dziecka są wyjątkowe. Jak to jest, że dzięki dzieciom można poczuć jak czas mija? I daje to takiego motywacyjnego kopa do działania, a nie dryfowania w miejscu… Wiecie co mam na myśli? Życie nabiera sensu. 8 lat – teraz zaczyna się już mała dorosłość - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu nad wpisem gwiazdy. W komentarzach czytamy: "Sto lat dla córki. Mój syn też dzisiaj kończy 8 lat ", "Sto lat dla Zosi, słodzinka ", "Dokładnie tak! Czasami sobie myślę, co to za puste życie miałam przed dzieckiem, teraz ma sens ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Socha o fast foodach i żywieniu dzieci: Nie prowadzę dwóch kuchni. Nie chcę wprowadzać terroru

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości