Gwiazdy

Małgorzata Socha zabrała dzieci na wakacje. Zdjęcie z gromadką jej pociech podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Małgorzata Socha pokazała w mediach społecznościowych swoje dzieci. Zdjęcie zostało zrobione podczas rodzinnych wakacji. Aktorka przebywa w Hiszpanii, gdzie cieszy się wspólnymi chwilami z pociechami.

Małgorzata Socha - ile ma dzieci?

Małgorzata Socha od ośmiu lat jest mamą. Najpierw na świat przyszła córeczka Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku aktorka przywitała na świecie swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Wielu fanów docieka, kim jest mąż Małgorzaty Sochy, który najczęściej pozostaje w cieniu, nie udzielając się w show-biznesie. Otóż ukochanym aktorki jest Krzysztof Wiśniewski. Wiadomo jedynie, że mężczyzna jest inżynierem. Nic zatem dziwnego, że daleko mu do medialnego środowiska, w którym świetnie odnajduje się jego żona. Para pobrała się w 2008 roku.

Małgorzata Socha pokazała dzieci

Małgorzata Socha cieszy się popularnością nie tylko w telewizji. Gwiazda "BrzydUli" i "Na Wspólnej" świetnie prosperuje także w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. I to właśnie tam gwiazda podzieliła się pocztówką z wakacji. Wraz z rodziną udała się do Hiszpanii.

Uwagę zwraca fakt, że aktorka zapozowała w towarzystwie dzieci. Jej fani doskonale wiedzą, że niezwykle rzadko pokazuje ona swoje pociechy. - Ekipa wyrusza w miasto! - czytamy pod wpisem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości