Gwiazdy

Małgorzata Socha na planie programu "MasterChef 10". "To było moje marzenie, żeby zobaczyć was w akcji"

Gwiazdy

Emocje wokół 10. edycji "MasterChefa" nie opadają. Na planie programu spotkały się prawdziwe legendy polskiej telewizji. Małgorzata Socha zajęła się przygotowaniem jajecznicy, a Magda Gessler i Michel Moran ją wspierali. Na miejscu nie zabrakło naszego reportera Piotra Wojtasika. Koniecznie sprawdźcie, co tam się działo.

Małgorzata Socha na planie "MasterChefa"

Aktorka nie kryje, że od dłuższego czasu miała ochotę zawitać do studia programu. Wszystko po to, by spotkać się z mistrzami kuchni.

- To było moje marzenie, żeby tutaj przyjechać i zobaczyć was w akcji - wyznała aktorka.

- "MasterChef" jest wspaniały. A 10. edycja jest wyjątkowa, jest złota. Wesoła i radosna. Program ma wpływ na Polskę i ludzi, którzy zaczynają gotować - mówiła Magda Gessler.

Danie dla drugiej połówki

Piotr Wojtasik zapytał jurorów "MasterChefa" o to, co by przyrządzili swoim ukochanym. Odpowiedzi nie były wcale oczywiste!

- Ogromną ostrygę ze złotem - rzuciła Magda Gessler.

- Ostryga, ale bez złota. A tak poważnie to deser czekoladowy na ostro - dodał od siebie Michel Moran.

"MasterChef 10" - początek zdjęć

Fani "MasterChefa" z pewnością nie mogą się doczekać kolejnej edycji najpopularniejszego kulinarnego show. A ta będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Po raz 10. miłośnicy gotowania zmierzą się ze sobą i zawalczą o tytuł najlepszego kucharza w Polsce.

Dla kogo marzenia staną się rzeczywistością? O tym zdecydują surowi i wymagający jurorzy − Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Choć zwykle nie szczędzą słów krytyki, gdy uczestnicy serwują niesmaczne dania, to jednak nikt tak nie potrafi pochwalić, jak oni.

Na początku czerwca wystartowały zdjęcia do nowej edycji show. Na Placu Szczepańskim w Krakowie swoje umiejętności zaprezentowali uczestnicy wyłonieni podczas castingów online. W tym roku, tak samo jak w ubiegłym, z powodu pandemii preselekcje musiały się odbyć przez Internet.

Gościnnie na planie pojawiła się także Basia Ritz, zwyciężczyni 1. polskiej edycji "MasterChefa"! Kto powtórzy sukces Oli Juszkiewicz, która wygrała poprzednią, 9. edycję, i podbije podniebienia jurorów?

"MasterChef" - o czym jest program?

Program "MasterChef" jest emitowany od września 2012 roku na antenie TVN. Jurorami są: najpopularniejsza restauratorka w Polsce Magda Gessler, znakomity i ceniony kucharz Michel Moran oraz kulinarna ekspertka i specjalistka w dziedzinie cukiernictwa Anna Starmach.

W show zawodnicy konkurują ze sobą w kulinarnych zadaniach. Gotują pod presją czasu, a ich dania oceniają surowi krytycy. Zwycięzca otrzymuje 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej oraz tytuł i statuetkę polskiego "MasterChefa".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości