Gwiazdy

Małgorzata Socha na planie "Brzyduli" wita weekend tanecznym krokiem

Gwiazdy

Aktualizacja:
TOMASZ URBANEK/East News

Małgorzata Socha postanowiła pokazać w mediach społecznościowych jak ona i pozostali aktorzy serialu "Brzydula" witają weekend. Nie zabrakło tańca i śpiewów. Chyba wszyscy się zgodzą, że piątek to jeden z najfajniejszych dni tygodnia.

Małgorzata Socha cieszy się z okazji piątku

Praca na planie serialu bywa ciężka. Nic więc dziwnego, że aktorzy "Brzyduli" ucieszyli się z okazji piątku. Wszystko zrelacjonowała w swoich mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Michałem Sitarskim, który odgrywa rolę adwokata. Pod fotografią aktorka życzyła swoim fanom dobrego weekendu.

W relacji natomiast pokazała zdecydowanie więcej. Na filmach, które opublikowała, zarówno obsada jak i produkcja tańczyli i śpiewali do popularnej piosenki "Friday". Ta ekipa naprawdę potrafi się bawić!

Brzydula 2

Drugi sezon uwielbianego przez widzów serialu "Brzydula" można oglądać na antenie TVN, TVN 7 oraz w player.pl. Do historii Uli i Marka wracamy po 10 latach. Ich życie zmieniło się diametralnie. Nadal jest pełne zwrotów akcji, nieprzewidywalnych historii i dziwnych zbiegów okoliczności. Nie zmieniło się także to, że serial wzrusza, ale też bawi i porusza.

W obsadzie znaleźli się Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Piotr Rogucki, Rafał Mohr, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Karol Pocheć, Dominika Kluźniak i inni.

Zobacz wideo: Maja Hirsch o pracy w czasie pandemii: Nie wiem co by było, gdybyśmy nie zaczęli „BrzydUli”

>>> Zobacz także:

Ile wypada dać w kopercie młodej parze? "Nie wszyscy mają środki, żeby tyle wyłożyć"

Katarzyna Żak pokazała się w kostiumie kąpielowym. Sylwetka aktorki zachwyciła fanów

Martyna Wojciechowska zaszczepiła się przeciw COVID-19. "Mój tata nie zdążył zanim zachorował i przez wiele dni drżeliśmy o jego życie"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości