Gwiazdy

Małgorzata Rozenek–Majdan gwiazdą w filmie Patryka Vegi. "Nie zagram samej siebie"

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

To już pewne, Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w filmie Patryka Vegi. Świeżo upieczona mama niebawem pojawi się na wielkim ekranie, gdzie wcieli się w jedną głównych kobiecych ról. Jak się przygotowuje? 42-letnia celebrytka pobiera lekcje aktorstwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Choć celebrytka niedawno powitała na świecie kolejnego synka, nie myśli o urlopie macierzyńskim. 42-latka zaraz po porodzie wróciła na plan piątego sezonu "Projektu Lady" oraz skupiła się na realizacji kolejnych sekretnych projektów.

Trzeba przyznać, że żona Radosława Majdana nie boi się nowych wyzwań. Niedawno "Perfekcyjna" w rozmowie z dziennikarzem Pudelka oficjalnie poinformowała, że zagra jedną z głównych ról w filmie kontrowersyjnego reżysera, Patryka Vegi.

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka

- powiedziała Małgosia w rozmowie z Michałem Dziedzicem z portalu Pudelek.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej roli w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek Majdan uchyliła rąbka tajemnicy. Jak przyznała, nowa produkcja będzie ogromnym przedsięwzięciem, a jej efekty z pewnością przyciągną do kin tysiące widzów. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny spektakularny film.

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno . Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii

- tłumaczyła Małgosia.

Żona Radosława Majdana podczas wywiadu przyznała również, ze w związku z przyjętą propozycją zagrania jednej z głównych ról w filmie, postanowiła podszkolić swój warsztat aktorski i zapisała się na lekcje. Bohaterka, w którą wcieli się "Perfekcyjna pani domu", będzie wymagała od gwiazdy wiele pracy. 42- latka zdradziła, że wbrew pozorom, nie zagraj postaci podobnej do siebie, lecz kobietę, która jest totalnym przeciwieństwem.

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało

- zdradziła celebrytka.

Katarzyna Zawadzka zagrała główną rolę kobiecą w filmie Patryka Vegi "Bad Boy". Aktorka opowiedziała o współpracy z reżyserem.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Małgosia Rozenek-Majdan wraca na ekrany telewizorów wcześniej, niż zakładano. Kiedy premiera "Projektu Lady"?

Małgorzata Rozenek-Majdan po nagraniu finałowego odcinka "Projektu Lady 5". Fani: "Niczym Angelina Jolie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości