Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej sesji ciążowej. Tym razem pokazała nie tylko brzuszek

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są niezwykle szczęśliwi z uwagi na fakt, że już niebawem zostaną rodzicami. „Perfekcyjna Pani Domu” postanowiła uwiecznić wyjątkowy czas ciąży w artystycznej sesji zdjęciowej, na której wystąpiła topless.

Małgorzata Rozenek w rozbieranej sesji

Majdanowie mają wielki powód do radości. Już na przełomie maja i czerwca przyjdzie na świat ich pierwsze wspólne dziecko. Małgorzata czuje się świetnie i również tak wygląda. Niejednokrotnie z dumą eksponowała swój ciążowy brzuszek, a teraz zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową. Odważną z tego względu, że prezenterka wystąpiła w niej topless. Jeden z czarno-białych kadrów, który znalazł się w sieci, przedstawia stojącą bokiem Rozenek, która ma na sobie jedynie białe spodnie i biały kołnierz na szyi.

Na zdjęciu bohaterem drugiego planu jest koń. Jak tłumaczyła fotograf zdjęcia Sandra Sobolewska, inspiracją do takiej scenerii były wspomnienia Małgorzaty Rozenek-Majdan z dzieciństwa. Gwiazda od najmłodszych miała konie i kocha te zwierzęta.

Fotografia wzbudziła sporo emocji u internautów, którzy nie powstrzymali się od wyrażenia zachwytu w komentarzach:

Śliczny brzuszek ?

Aż mnie zamurowało... Piękne zdjęcie ❤️

Przepiękna sesja....Pani Małgosia w ciąży, wygląda cudownie :)))

- pisali fani.

Wymarzona ciąża Majdanów

Małgorzata i Radosław są małżeństwem już od ponad 3 lat. Para zdecydowała, że pragnie mieć wspólne dziecko. Postanowili skorzystać z metody in vitro. Majdanowie byli już blisko długo wyczekiwanego szczęścia, jednak jak przyznała Małgorzata, dwukrotnie doszło do poronienia. Mimo to małżeństwo się nie poddawało i w grudniu minionego roku ogłosili dobrą nowinę całemu światu.

Zobacz też: