Gwiazdy

Małgorzata Rozenek szczerze o poronieniu i posiadaniu córki: "Mogłabym nie być odpowiednio czuła"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Źródło:
"Tak Mamy!"
kobieta, okna, meble, miasto, widok

Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat poronienia. Gwiazda wyznała, że straciła ciążę w 12. tygodniu. Bolesne doświadczenie jest jednym z powodów, dla których nie chce mieć więcej dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan w podcaście "Tak Mamy!" opowiedziała nie tylko o utracie ciąży, ale również o byciu mamą dziewczynki. Żona Radosława Majdana ma obawy, czy sprostałaby temu zadaniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła w 12. tygodniu

Małgorzata Rozenek-Majdan porusza trudne tematy i nie boi się mówić o własnych, często bolesnych doświadczeniach. W najnowszym wywiadzie przyznała, że bardzo mocno przeżyła utratę ciąży. - Dwa razy nie wyszło. Za drugim razem to była ciąża bliźniacza, poroniona w 12. tygodniu, to nami tak tąpnęło strasznie - wyznała gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała również, że nie planuje mieć więcej dzieci. - Ze względu na wiek nie będziemy ryzykować - powiedziała.

Prowadząca "Projekt Lady" poruszyła również temat in vitro. Zwróciła uwagę na ogromny koszt nie tylko samej procedury, ale również poprzedzających ją badań. Często trzeba za nie zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Koszt in vitro dla przeciętnej rodziny, a nawet dla każdej rodziny, jest naprawdę ogromnym wysiłkiem finansowym - stwierdziła.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obiektem żartów syna. "Śmieje się z moich stylizacji"
Małgorzata Rozenek-Majdan jest obiektem żartów syna. "Śmieje się z moich stylizacji" Małgorzata Rozenek-Majdan nie ogląda siebie na ekranie. Jej syn z kolei nie ma problemu nie tylko z oglądaniem programów ze sławną mamą, ale i dość ostrą krytyką. Zdradziła, z czego Tadeusz śmieje się najczęściej.

Małgorzata Rozenek-Majdan o córce

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech chłopców. W rozmowie przyznała, że tak naprawdę wcale nie marzyła o córce i ujawniła, że miałaby obawy przed wychowaniem dziewczynki.

- Boję się, że nie byłabym dobrą mamą dla córki, jestem z moimi chłopakami bardzo zadaniowa, mam bardzo męski sposób komunikacji i boję się, że mogłabym nie być odpowiednio czuła - powiedziała gwiazda.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło: "Tak Mamy!"

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości