Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Mamy oficjalne potwierdzenie. Jak się czuje mama i dzidziuś Majdana?

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Rodzice nie kryją zachwytu. Długo czekali na ten szczęśliwy moment. Informację o szczęśliwym rozwiązaniu potwierdził menadżer świeżo upieczonej mamy, a tata opublikował zdjęcie i zdradził szczegóły na temat porodu. Jak ma na imię synek Majdanów?

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani polskich Beckhamów. Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Synek jest zdrowy, a rodzice szczęśliwi. Wiadomość potwierdził Wiktor Krajewski - menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan.

I mama, i synek czują się bardzo dobrze :)

- potwierdził w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Para długo czekała na wspólne dziecko. Małgorzata i Radosław są małżeństwem już od ponad 3 lat. Kiedy zdecydowali, że chcą mieć wspólne dziecko, postanowili skorzystać z metody in vitro. Niestety doszło do dwukrotnego poronienia. Małżeństwo się jednak nie poddało i w grudniu zeszłego roku ogłosili, że czekają na potomka.

Radosław Majdan został ojcem

Szczęśliwy tata opublikował na swoim Instagramie zdjęcie świeżo upieczonej mamy i nowo narodzonego synka. Post opatrzył przepięknym wpisem, w którym zdradził, ile waży chłopczyk i jakie imię otrzymał.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia???dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny? 3900 kg / 58 cm ? snuje już co do Niego plany? treningowe?

Imię synka Majdanów

Radosław Majdan został ojcem pierwszy raz. Na świat przyszło trzecie dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan, która z poprzedniego związku ma jeszcze dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Kilka miesięcy temu, w jednym z wywiadów, opowiedziała po kim mają imiona jej starsi synowie:

Stasio i Tadzio to były pomysły na imię jeszcze zanim byłam w ciąży. Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój tato ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru, a Tadeusz był dlatego, że to był ukochany tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ zmarł, jak moja mama miała 7 lat

Dodała, że wybrali z Radosławem już imię dla wspólnego dziecka, że podoba im się geneza i jego brzmienie, ale ponieważ nie wykluczają zmiany, więc nie zdecydowała się wówczas na jego upublicznienie.

W dniu narodzin dziecka, świeżo upieczony tata obwieścił światu, jakie imię wybrali dla swojego synka.

Przed Wami HENIO❤️

- napisał na Instagramie.

Czasy, w których przyszło rodzić Małgorzacie Rozenek-Majdan nie są łatwe. Przez epidemię każda matka boi się o zdrowie swoje i dziecka. O swoich obawach opowiedziała wraz z mężem w marcu, w Dzień Dobry TVN.

Sytuacja kobiet w ciąży jest problematyczna. Teraz ta świadomość ograniczenia dostępności do usług medycznych działa na wyobraźnię, więc naprawdę staram się odrzucać te myśli

- opowiadała.

Na szczęście kilka dni przed porodem sytuacja w szpitalach nieco się unormowała.

Przyszły tata z niecierpliwością czekał na moment, w którym powita swoje pierwsze dziecko.

Staram się do tego podchodzić w miarę spokojnie, chociaż to jest niemożliwe. Myślę, że jak nastąpi moment kulminacyjny i usłyszę płacz, czy głos naszego synka, to chyba nie uda mi się nie rozpłakać ze szczęścia

- mówił wówczas Radosław Majdan.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości