Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan intensywnie ćwiczy w domu. Hanna Lis komentuje: "Muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie"

Gwiazdy

1EN_01465387_0047.jpg

Małgorzata Rozenek-Majdan nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu fitness, by skutecznie wymodelować sylwetkę. Na Instagramie pokazała intensywne ćwiczenia na pośladki. Wszystkie można wykonać na macie. Jak oceniacie skuteczność treningu, który wybrała gwiazda?

Małgorzata Rozenek-Majdan, bohaterka programu "Rozenek cudnie chudnie" pokazuje, także na Instagramie, jak po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę. Częścią jej planu są ćwiczenia, które mają doprowadzić ją do uzyskania wymarzonej figury.

Ćwiczenia w domu

W czasie pandemii gwiazda udowadnia, że nad sylwetką z powodzeniem można pracować w domu. Właśnie podzieliła się na Instagramie zestawem ćwiczeń wyszczuplających, które mają poprawić kształt pośladków. Gwiazda swój fitnessowy trening wykonuje w salonie, a głos z "offu" instruuje ją, co ma robić. W tle widać męża Małgosi, Radosława Majdana.

Czy trudno jest wymodelować pośladki?

O tym, że wykonując zestaw ćwiczeń na pośladki Małgorzata Rozenek-Majdan wyciska z siebie siódme poty, świadczy zabawny komentarz, który dołączyła do filmów. "Niby proste, niby łatwe a d... pali. Działacie?" – napisała na Instagramie, a na potwierdzenie, że trening kosztuje ją mnóstwo wysiłku, w jednym z nagrań zastosowała efekt płomieni.

Post Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołał ogromny odzew fanek, a jej determinacja wzbudziła podziw. Głos zabrała nawet Hanna Lis, która napisała: "Poczekaj, muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie". Jakie jeszcze komentarze znajdziemy pod filmami? Oto niektóre z nich:

  • Haha fajny filmik taki pół żartem pół serio. Pani się poci a mąż w telefonie jakby nigdy nic, uwielbiam Was.
  • oj tak pali.
  • Pani Malgorzato podziwiam pani determinacje wygląda pani świetnie. Wspaniała rodzina.
  • Ekstra sylwetka, dużo ciężkiej pracy.

Bierzecie przykład z Małgosi i też ćwiczycie w domu?

Zobacz wideo: Życie rodzinne według Małgorzaty i Radosława Majdanów. "To jest niewiarygodne uczucie, niewiarygodna miłość"

Zobacz także:

Małgosia Rozenek-Majdan o macierzyństwie i swojej książce. "Nasza ciąża jest dowodem na to, żeby się nie poddawać"

Dziennikarze Dzień Dobry TVN podjęli splotowe wyzwane. Jak poradzili sobie na treningu z kobietą gumą?

Aleksandra schudła 62,5 kg bez efektu jojo. "W tej historii każdy gram ma znaczenie"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości