Gwiazdy

Małgorzata Rozenek - Majdan pokazuje brzuch i pozdrawia inne mamy: "Jeszcze zobaczymy swoje stopy na stojąco"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

To już za chwilę - komentują pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek - Majdan podekscytowani fani. Dziennikarka jest tuż przed porodem. Jak przyznaje, ostatni miesiąc niemiłosiernie jej się dłuży. "Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży" - żartuje Perfekcyjna Pani Domu.

Małgorzata Rozenek - Majdan w 9 miesiącu ciąży

Przed Małgosią i Radosławem ogromna radość i wyzwanie. Małgosia lada dzień urodzi syna. Ostatnio pokazała pokój przygotowany dla maluszka. Jak całe wnętrze domu, to pomieszczenie także zostało urządzone z wielką klasą. "Perfekcyjna Pani Domu" wygląda wspaniale, wciąż prężnie działa w mediach społecznościowych i wspiera inne przyszłe mamy. Pod najnowszym zdjęciem z pokaźnym brzuszkiem napisała:

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni. Ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży. Jeszcze będziemy szczupłe, znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić

- czytamy na jej Instagramie.

Fani, a w szczególności fanki, które również spodziewają się dziecka, zareagowały natychmiast. Pojawiło się blisko tysiąc komentarzy.

i skończy się ta wielka przyjaźń z toaletą

Pani Małgosiu pięknie Pani wygląda w ciąży. Pomimo braku widoczności stóp figura I tak jest nienaganna

Obserwatorzy życzyli Małgosi szczęśliwego rozwiązania.

Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan spodziewają się syna

Para nie zdradziła jeszcze imienia, które chcą nadać synkowi. Małgosia i Radosław podzieli się jedynie informacją o płci dziecka i żartowali na temat różnych opcji w kwestii imion. Mówiło się, że maluszek będzie nazywał się Edward. Przyszły tata zdementował jednak te plotki. Na informację o tym, jak będzie się nazywał synek Małgosi i Radka będziemy musieli więc poczekać do porodu.

Zobacz także:

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości