Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan podsumowuje mijający rok. "Gdybym miała czegoś sobie życzyć to zdrowia"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Rozenek-Majdan

Ostatni dzień roku to czas na podsumowania. Wiele gwiazd chwali się w mediach społecznościowych tym, co udało im się osiągnąć i jakie mają plany na przyszłość. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że nie jest fanką hucznego obchodzenia sylwestra. W kwestii postanowień noworocznych może niektórych zaskoczyć.

Małgorzata Rozenek-Majdan o sylwestrze

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz ze swoim mężem Radosławem oraz synami spędziła święta i ostatnie dni 2021 roku w Tajlandii. Tam cała rodzina mogła wypocząć i naładować baterie, by z energią wejść w nadchodzący rok. Gosia na swoim profilu na Instagramie chwaliła się fotografiami z rajskich plaż, jednak jej zagraniczna przygoda powoli dobiega końca. Gwiazda postanowiła podsumować wszystko, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy i zdradziła, jaki ma stosunek do sylwestrowych imprez.

Sylwester

Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
wideo 2/5

- Spacerując rozmawiamy o minionym roku, o tym jak wiele się w nim wydarzyło, co czeka nas w tym nadchodzącym. Przyznam, że nie jestem fanką hucznego obchodzenia sylwestra. Były lata gdzie było szampańsko, ale były i takie, kiedy zasypiałam przed północą - napisała Rozenek.

Dla Rozenek najważniejsza jest rodzina

Rozenek przyznała, że nie ma postanowień na 2022 rok. Zamiast planować, woli działać.

- Nigdy ich nie robię. Zaczynam rzeczy od razu, jak o nich pomyślę. Mam przekonanie, że nowy rok przyniesie mi tyle, ile sobie wypracuję, nie na wszystko mam wpływ - so don’t care. Najważniejsze, że wchodzimy w niego jak rodzina - RAZEM i gdybym miała czegoś sobie życzyć to zdrowia, bo minione lata pokazały, że z resztą sobie poradzę - podkreśliła gwiazda.

Fani życzą Gosi pomyślności w nadchodzącym roku. - "Rodzina i zdrowie - to najważniejsze! Szczęśliwego Nowego Roku! -nie ważne gdzie i jak sylwester, ale z kim!", "W rodzinie siła", "I tak trzymać. Wszystkiego dobrego w nowym roku", "Pięknie napisane, zdecydowanie jest pani przykładem do naśladowania dla wielu z nas" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości