Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan ofiarą oszustów. "Sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East news

Kolejny już raz oszuści postanowili wykorzystać wizerunek sławnej osoby dla własnej korzyści. Tym razem ich ofiarą padła Małgorzata Rozenek-Majdan. Jej zdjęcia i spreparowany wywiad znalazły się w reklamach specyfiku na odchudzanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali ją m.in. dzięki programom "Perfekcyjna Pani Domu", "Azja Express" czy "Projekt Lady". Niestety na popularności prezenterki postanowili żerować oszuści. Jak poinformowała na swoim profilu, jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany do promowania specyfiku na odchudzanie.

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się "reklamy" niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam

- napisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan ostrzega przed oszustami

Małgorzata Rozenek-Majdan ostrzegła wszystkich obserwatorów, by nie dali się zwieść reklamom podejrzanego specyfiku, który może w negatywny sposób wpłynąć na organizm. Zaznaczyła przy tym, że w osiągnięciu upragnionej sylwetki pomocne są jedynie dieta, ruch i ewentualnie niektóre zabiegi. Postanowiła też walczyć z oszustami.

Sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom, a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️❤️

- obwieściła.

Oszuści żerujący na popularności gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest jedyną gwiazdą, która padła ofiarą oszustów. W ostatnim czasie wykorzystali oni chociażby wizerunek Marcina Prokopa do reklamowania kryptowalut.

Nigdy nie miałem i nie będę miał nic wspólnego z podobnymi "ofertami"

- uprzedził na swoim profilu prowadzący Dzień Dobry TVN.

Wcześniej z podobnymi problemami spotykali się również Kasia Cichopek, Małgorzata Kożuchowska, Robert Lewandowski czy Martyna Wojciechowska. Słynna podróżniczka swego czasu również rzekomo promowała preparaty na utratę wagi.

Nie wierzcie w to! Nie reklamuję i nigdy nie reklamowałam żadnych cudownych środków na odchudzanie

- ostrzegała w mediach społecznościowych.

Temat odchudzania wielokrotnie był podejmowany w Dzień Dobry TVN. Pytaliśmy ekspertów o niektóre popularne diety, ich skuteczność i przysmaki, które przeszkadzają w gubieniu wagi. Oto niektóre materiały.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Maffashion bawi się swoim wizerunkiem. Internautka. "Wyglądasz jak Channing Tatum"

Na zdjęciach z wakacji Joanny Koroniewskiej nie widać buzi jej córki. Jaki jest tego powód?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Pozostałe wiadomości