Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zabawne nagranie z synem. "Henio całuje chłopczyka. Całuśny po tatusiu"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia małego Henia. Najnowszym nagraniem rozczuliła internautów. - Po tym filmiku muszę zacząć od nowa 30 dni bez cukru, bo to dawka szokowa była. On jest tak słodki - skomentowała jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek-Majdan sprząta z Heniem garderobę

Jak na Perfekcyjną Panią Domu, Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała się już za wiosenne porządki garderoby, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Sęk w tym, że nie było to łatwe zadanie, bo miała dwóch "pomocników": psiaka i Henia. Wszystko szło dobrze, ale do czasu, gdy synek odwrócił jej uwagę:

- Wstajesz, spinasz się w sobie, bierzesz dzieciaka pod pachę, pies wpycha się sam. Zaczynasz sprzątać tę stajnie Augiasza, mamrocząc coś o syzyfowej pracy. Próbuje jakoś rozdzielić zimowe czapki od bikini, co jakiś czas zerkając na Henia, nagle patrzę: a Henio całuje chłopczyka w lustrze. Kocham go. Całuśny jest po tatusiu - napisała.

Henio podbił serca internautów

Do postu Małgorzata Rozenek-Majdan dołączyła nagranie, które uchwyciło ten moment. Internauci są zachwyceni kadrem, zgodnie przyznając, że Henio jest uroczym dzieckiem.

- Po tym filmiku muszę zacząć od nowa 30 dni bez cukru, bo to dawka szokowa była. On jest tak słodki - skomentowała jedna z nich. - Uroczy - dodała kolejna.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dietetyczka z programu „Rozenek cudnie chudnie”: Małgosia to bardzo ambitna osoba, czasami musiałam ją stopować

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości