Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem. Gwiazda spędza czas intensywnie ćwicząc

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zachwycać swoją sylwetką. W czerwcu 2020 roku urodziła syna i już może pochwalić się wyrzeźbionym brzuchem. Utratę kilogramów zawdzięcza m.in. regularnym ćwiczeniom.

W czerwcu ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna, Henryka. Chłopiec jest pierwszym dzieckiem gwiazdy i Radosława Majdana. Gosia relacjonowała ciążę w mediach społecznościowych, a teraz regularnie chwali się postępami w gubieniu nadprogramowych kilogramów. Mama trzech synów ćwiczy nawet w niedzielę.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej "leniwa niedziela" na siłowni

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie mówiła w wywiadach, że w czasie ciąży sporo przybrała na wadze. W związku z tym, już kilka tygodni po przyjściu na świat Henryka rozpoczęła treningi. Najpierw pokazywała je na Instagramie, a od niedawna można również śledzić jej ćwiczenia w programie "Rozenek cudnie chudnie". Mimo że gwiazda odzyskała już sylwetkę sprzed ciąży, to nadal pracuje nad sylwetką. W ostatnim instagramowym wpisie pochwaliła się wyraźnie zarysowanymi mięśniami brzucha.

Gwiazda dobrze wie, że by zgubić kilogramy, trzeba się zmęczyć. Treningu nie odmawia sobie nawet w niedzielę, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na siłowni towarzyszył jej mąż oraz syn, Henryk. Rozenek opatrzyła zdjęcia motywacyjnymi hashtagami: #niemażeboli i #dajeszdajesz.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca mięśniami

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z siłowni zachwyciły Internautów. W komentarzach nie brakuje gratulacji i komplementów.

Jest forma.

Nie jedna 20-stka mogłaby pomarzyć o takiej figurze.

Fani zwrócili również uwagę na to, że gwiazda ćwiczyła w pełnym makijażu. To tylko dowód na to, że Gosia prezentuje się perfekcyjnie w każdych okolicznościach - zarówno na ściance, jak i na siłowni.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan: Ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Jest od tego, żeby jeść, a nie się odchudzać

Zobacz też:

Kobiety w ciąży chorują na koronawirusa. Prof. Zimmer: "Przerażająca liczba przypadków i wstrząsający przebieg"

Weronika Rosati zdradziła, co ją spotkało w młodości. "Wyżywali się na mnie psychicznie"

Każdy Polak zużywa średnio około 100 litrów wody dziennie. Ekspert: "Połowę można zaoszczędzić"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości