Gwiazdy

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak bardzo zmieniła się od czasów "Perfekcyjnej pani domu"?

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan skończyła 43 lata. Choć teraz jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, jeszcze dekadę temu nie funkcjonowała w show-biznesie. Jak wówczas wyglądała? Zobaczcie archiwalne zdjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim wieku

Tegoroczne urodziny Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła w Meksyku w gronie najbliższej rodziny. W mediach społecznościowych zrelacjonowała, że tuż po przebudzeniu zauważyła wielki bukiet kwiatów i z zadowoleniem zaczęła pozować do zdjęć. Opublikowała także fotografię, pod którą zdradziła, czego dotychczas nauczyła się w swoim życiu.

- 43 lata minęły jak jeden dzień i jeśli czegoś się nauczyłam, przez ten czas, to tego żeby: łamać zasady, wybaczać szybko, całować powoli, kochać szczerze, śmiać się bez opamiętania i nigdy nie żałować niczego, co wywołało uśmiech na mojej twarzy, bo to, że rodzina jest najważniejsza wiedziałam od zawsze - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpoczęła się jeszcze w trakcie jej małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Była wówczas zapraszana do Dzień Dobry TVN jako ekspertka w macierzyńskich tematach, a także tych, dotyczących pielęgnowania domowego ogniska. W końcu, w 2012 roku na antenie TVN Style miał premierę program "Perfekcyjna pani domu", w którym pomagała uczestnikom uporać się z ich zaniedbanymi mieszkaniami i dzieliła się z widzami przydatnymi radami.

Dzień Dobry TVN

Program zdobył dużą popularność i zaczął być emitowany na antenie TVN. Szybko posypały się kolejne propozycje. Pełniła funkcję jurorki w "Bitwie o dom" i pojawiała się m.in. w programach "Project Runway", "Piekielny hotel" czy "Projekt lady".

W międzyczasie rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem i związała z Radosławem Majdanem, z którym w 2016 roku wzięła udział w show "Azja Express". Pokazała tam swoją prawdziwą twarz, za co pokochały ją tysiące fanów.

- Moim zdaniem Małgorzata Rozenek to jest przykład najlepiej przemyślanej i najbardziej konsekwentnie budowanej kariery w show-biznesie - stwierdził w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Dzień Dobry TVN

Dziś wzbudza wielkie zainteresowanie również za sprawą swojego życia prywatnego. W zeszłym roku urodziła trzeciego syna, a pierwszego ze związku z Radkiem Majdanem. Propaguje również procedurę in-vitro i założyła fundację, która zbiera pieniądze na leczenie niepłodności, przez co dla wielu kobiet stała się bardzo ważną postacią. Na uwagę zasługuje także jej wygląd, ponieważ Małgorzata Rozenek-Majdan jest jak wino i z każdym kolejnym rokiem prezentuje się coraz lepiej. Pamiętacie, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu?

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości