Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan martwi się o ciążę. Swoje obawy konsultowała z lekarzem

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan dowiedziała się od lekarz, że smog może być szkodliwy dla kobiet w ciąży. Na swoim Instagramie zaapelowała do innych ciężarnych: "Musimy ograniczać wychodzenie na dwór".

Małgorzata Rozenek-Majdan w trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już mamą dwóch chłopców: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Chłopcy pojawili się na świecie dzięki metodzie in vitro. Gwiazda jest obecnie w trzeciej ciąży, wraz z mężem Radosławem Majdanem powitają upragnione dziecko w czerwcu 2020 roku.

Smog szkodliwy w ciąży

Kobieta jest świadoma szkodliwości smogu, szczególnie dla kobiet w ciąży. Na swoim InstaStory zaapelowała do ciężarnych fanek, aby ze względu na złą jakość powietrza ograniczały wychodzenie z domu.

Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. (...) To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi

- napisała.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości