Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszają w podróż kamperem. "Będzie się działo"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim mężem Radosławem i poinformowała, że to w najbliższym czasie ostatnia fotografia, na której para jest wystrojona. Cała rodzina wybiera się bowiem na wakacje kamperem. "Od jutra: flanele, polary, kalosze i raczej brak make-upu i włosy czesane wiatrem" – zapowiedziała.

Majdanowie wyruszają w "egzotyczną" podróż

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na nieoczywiste wakacje. Całą 5-osobową rodziną oraz z czterema psami wyrusza kamperem do Szwecji. Jak przyznała, będzie to pierwszy jej wyjazd takim środkiem transportu. Zamiast samolotu, hoteli i wielu dogodności rodzina skazana będzie na flanele, polary, kalosze i brak makijażu. Co więcej, Małgorzata wszystkich chętnych zaprosiła na swój profil na Instagramie, gdzie od pierwszego dnia wyjazdu relacjonować będzie przebieg podróży.

To ostatni raz, przez następne dwa tygodnie, kiedy wyglądamy jak ludzie. Od jutra: flanele, polary, kalosze i raczej brak make-upu i włosy czesane wiatrem i to właśnie będzie najpiękniejsze. (...) jak będziecie się nudzić, zapraszam na story i do relacji wyróżnionej #majdansontour #wielkieszwedzkiewakacje na prawdziwy, bez upiększeń i montażu zapis wakacji 5-osobowej rodziny z 4 psami, która pierwszy raz jedzie kamperem i to tam, gdzie zapowiadają deszcz. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

– czytamy.

Fani oczekują relacji z podróży

Pod nowym postem Małgosi pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani przyznali, że z niecierpliwością czekają na relacje, które rodzina Majdanów obiecała zamieszczać w sieci. Ponadto, wiele osób doceniło także środek transportu, który tym razem wybrali Małgorzata i Radosław.

"Już się nie mogę doczekać relacji. Rok temu w tajemnicy mój narzeczony wynajął kampera. Najlepszy wyjazd ever. Raz się tego spróbuje i chce się więcej", "Szwecja kamperem jest piękna", "Polecam podróż kamperem - podróż życia" - pisali fani.

My również nie możemy się doczekać.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie w "Drugiej połowie": Miłość? Piłka? To tak jakbym trochę o sobie grała

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan o powiększeniu rodziny: Dałam Radkowi synów, a on mi córeczkę

"Gang Majdana" znowu się powiększył. Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła nowego członka rodziny

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana zrobił tacie niespodziankę. "Najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości