Gwiazdy

Śpiące maluchy Joasi Krupy i Małgosi Rozenek-Majdan. Trudno zdecydować, które z nich jest słodsze

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek-Majdan to świeżo upieczone mamy, które często dzielą się z fanami wyimkami ze swojego życia rodzinnego. Tym razem Joanna i Małgosia wrzuciły niemalże tę samą fotografię. Oba zdjęcia są przesłodkie!

Śpiące szczęście Joanny Krupy

Joanna Krupa swoje pierwsze dziecko, Ashę-Leigh, urodziła pod koniec ubiegłego roku. Ojcem dziewczynki jest Douglas Nunes. Krupa wcześniej była w długoletnim związku z biznesmenem, Romainem Zago. Związek jednak rozpadł się, a Asia znalazła szczęście u boku Douglasa, z którym zdecydowali się na pierwsze dziecko.

Asha-Leigh ma zaledwie 8 miesięcy, a już skradła serca fanów. Dziewczynka jest naprawdę przesłodka i niezwykle podobna do swojej sławnej mamy. Asia właśnie udostępniła bardzo prywatną fotografię zrobioną w mroku, na której widać śpiącą mamę z córeczką, a także drzemiącego tatę z maluszkiem.

Ulubiony moment o poranku, to kiedy budzę się i widzę wasze dwie twarze

- napisała Joanna pod zdjęciem.

Małgosia Rozenek-Majdan i jej szczęście

Bardzo podobne zdjęcie do tego, które udostępniła jurorka programu "Top Model" pojawiło się także na profilu innej, świeżo upieczonej mamy, czyli Małgosi Rozenek-Majdan.

Mały Henio daje ogromną radość rodzicom i pieskowi, który nie odstępuje go na krok. Na zdjęciu, które umieściła Małgosia, cała rodzina słodko śpi - z pupilem włącznie.

Pod zdjęciem Małgosia udostępniła słowa popularnego wierszyka "na dobranoc".

Dobranoc? Pchły na noc. Karaluchy pod poduchy, a szczypawki do zabawki? Nietoperze za kołnierze, a biedronki do skarbonki? Ślimaki w kozaki. Krety do skarpety. Mrówki do kryjówki. Szczury do rury. Dobranoc?Kolorowych snów?‍♀️ Rano zobaczymy się znów?

- napisała pod zdjęciem dumna mama.

Fajna ta Wasza rodzina

- skomentowali zachwyceni fani.

My też nie możemy zdecydować się, które rodzinne zdjęcia są słodsze - postanowiliśmy więc nie wybierać, tylko podziwiać familijną sielankę.

Zobacz także:

1300 zł trzynastej emerytury. Kiedy dodatkowe pieniądze trafią na konta seniorów?

Basia Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Aktorka czeka na narodziny syna. „To co, mały... pykniemy ten porodzik raz-dwa?

To już oficjalne. Antek Królikowski ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka aktora?

Zobacz wideo: Sposoby na usypianie dzieci

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości