Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy w objęciach z Heniem. „Mały cud”

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Od porodu minęły niespełna dwa dni, a Małgorzata Rozenek-Majdan już podzieliła się zdjęciami z najmłodszym synkiem. Dziennikarka z czułością tuli na nich małego Henia. Opublikowane w sieci fotografie Perfekcyjna Pani Domu uzupełniła pełnym emocji wpisem.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła

Tą radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych Radosław Majdan, w środę, 10 czerwca. Dumny tata pochwalił się zdjęciem żony i synka. Dzień później także Małgosia Rozenek-Majdan dodała dwie fotografie z najmłodszą pociechą.

Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś mały Cud

- napisała dziennikarka.

Gwiazda dodała, że przez lekarzy jej synek nazywany jest Henrykiem Walecznym. Prezenterka zapewniła, że kiedyś zdradzi dlaczego.

Zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością

- dodała.

Małgosia Rozenek-Majdan podziękowała za wszystkie ciepłe i pozytywne wiadomości, oraz za gratulacje.

Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej

- zaznaczyła Perfekcyjna Pani Domu.

Gwiazdy witają na świecie Henia

Zdjęcie, którym na swoim Instagramie podzieliła się Małgosia Rozenek-Majdan spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani i znajomi z show-biznesu nie ustawali w składaniu gratulacji.

Samych Błogosławieństw Kochani

- napisała trenerka Ewa Chodakowska.

Witaj Heniusiu. GRATULACJE DLA CAŁEJ RODZINY

- pisała dziennikarka Magda Mołek.

Małgosiu tak się cieszę. Niech Henio rośnie zdrowy i szczęśliwy, a starsi bracia niech mu pokazują wszystkie uroki dzieciństwa, ściskamy Was bardzo mocno

- dodała prezenterka Izabela Janachowska.

Witaj na świecie, Heniu:) Małgosiu, marzenie spełnione! Dużo zdrowia i radości z kolejnej odsłony macierzyństwa bądźcie szczęśliwi

- zaznaczyła Anna Kalczyńska, prowadząca Dzień Dobry TVN .

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Mamy oficjalne potwierdzenie. Jak się czuje mama i dzidziuś Majdana?

Iggy Azalea została mamą! Raperka potwierdziła, że urodziła dziecko

„Niegrzeczna” Iwona Węgrowska wraca do show biznesu. „To będzie jeden z moich najlepszych wideoclipów i mega odlotowych”

Autor: Anna Korytowska