Gwiazdy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebrali się za słynne postacie komiksowe. "Miało być kino na mieście, ale będzie kino w domu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wiedzą jak zaskoczyć swoich fanów. W weekend para pochwaliła się w mediach społecznościowych nietypowym zdjęciem, na którym to żona byłego piłkarza występuje w roli Kobiety Kota, a jej ukochany wciela się w postać Batmana. Skąd pomysł na takie przebieranki?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan – para idealna

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od lat tworzą szczęśliwy związek. Swoją radością małżeństwo bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. W sieci celebryci zamieszczają zarówno zdjęcia z wakacji, z pracy jak i domowego zacisza. W sobotni wieczór Małgorzata pochwaliła się nietypowym kadrem. Żona byłego piłkarza opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z mężem są przebrani w kostiumy słynnych postaci komiksowych. "Perfekcyjna" wcieliła się w rolę Kobiety Kota, jej ukochany wystąpił jako Batman. Skąd taki szalony pomysł? Gwiazda szczegóły zdradziła na Instastory oraz w opisie pod zdjęciem.

- Mieliśmy iść na randkę, no bo po prostu wiadomo, miało się dziać, ale wszyscy wiemy, co jest. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko ratować sytuację. Dzisiaj miał być wielki dzień. Randka, kino, knajpa, te sprawy, ale wiadomo, co się wydarzyło. Wszyscy jesteśmy jakby w tym samym miejscu. Radzio średnio zadowolony, bo już to wszystkich trochę dojechało - mówiła na Instastories.

Z powodu obostrzeń randka w mieście została odwołana. Nikt nie powiedział, że nie można świetnie bawić się w domu.

Tak sobie pomyślałam, że miała być randka, miało być kino, to nie ma co tak łatwo odpuszczać. Nie wiem, czy wiecie i tu wam zdradzę wielki sekret Radzia, nie wiem, czy będzie zachwycony, ale Radosław kocha "Batmana". Miało być kino na mieście, ale będzie kino w domu

- mówiła.

Małgorzata bardzo szybko znalazła inny pomysł na miły wieczór. Żona byłego piłkarza odkryła, że w telewizji rusza maraton filmowy poświęcony historii słynnego superbohatera Batmana. Radosław jako wierny fan produkcji, nie mógł pominąć wieczornego seansu. Małgorzata postanowiła więc zrobić mu niespodziankę i zaaranżowała świetną zabawę. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z przebieranek.

- Tańczyłaś kiedyś z diabłem przy świetle księżyca?" (...) Zrobiliśmy Radziowi dzień! - napisała prezenterka.

Reakcja domowników bezcenna

Fani bardzo szybko zauważyli nowy post Małgosi i nie przeszli wobec niego obojętne. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zachwycali się przebierankami pary, a także zwrócili uwagę na obecnego na fotografii Henia oraz psa. Jak domownicy przyjęli zabawę zakochanych? Wszystko wskazuje na to, że najbardziej zdziwiony był pies rodziny.

- Mina psa bezcenna

- Taki Batman i Kobieta-Kot zasługują na swój własny film

- Henio nie przestraszył się rodziców w takiej wersji-slodziak! - pisali fani.

Życie rodzinne według Małgorzaty i Radosława Majdanów. "To jest niewiarygodne uczucie, niewiarygodna miłość"

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zabawne nagranie z synem. "Henio całuje chłopczyka. Całuśny po tatusiu"

Jacek Rozenek wraca do sprawności po udarze mózgu. "Lekarze mówili, że umiera i nie przeżyje nocy"

Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła własną markę modową. Co znajdziemy w jej ofercie?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości