Gwiazdy

Małgorzata Rozenek ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek Majdan | fot. Kamil Piklikiewicz East News

Małgorzata Rozenek zaledwie dwa miesiące temu urodziła synka, a już wraca do perfekcyjnej formy. Wszystko za sprawą aktywności fizycznej. Co ćwiczy żona Radosława Majdana? W mediach społecznościowych Gosia opublikowała filmik, na którym wraz z Heniem wykonuje na macie serię ćwiczeń.

Małgorzata Rozenek – powrót do formy sprzed ciąży

10 czerwca Małgorzata Rozenek kolejny raz została mamą. Perfekcyjna już w czasie ciąży przyznała, że stan błogosławiony miał duży wpływ na jej wilczy apetyt. Nic więc dziwnego, że Gosia, tak jak większość matek, po porodzie zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Żona Radosława Majdana szybko wzięła się do pracy, a dzięki aktywności fizycznej po dwóch miesiącach od porodu wraca do dawnej figury.

Jak gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży? W mediach społecznościowych dokładnie relacjonuje swoje poczynania. Jak się okazuje oprócz codziennych ćwiczeń wykonywanych na macie w domu, celebrytka korzysta także ze wsparcia trenerki personalnej oraz specjalistycznych zabiegów.

Wspólne ćwiczenia z Heniem

Kto powiedział, że dziecko przeszkadza w aktywności fizycznej? Małgorzata Rozenek udowodniła, że jest to możliwe, bo przecież dla chcącego nic trudnego. Na Instagramie gwiazda pokazała fanom nagranie, na którym ćwiczy z dwumiesięcznym Heniem. Post opatrzyła opisem.

Wtorek dla zdrowia i urody. Henryś poczuł sportowy zew, tatuś Henrysia stwierdził, że to po nim, ucieszyli się bardzo, ale to ja ćwiczyłam. Mężczyźni. To był cudowny początek dnia

Fani byli pod wrażaniem poczynań Małgosi. Pod filmikiem pozostawili wiele komentarzy. Świeżo upieczone mamy wspierały się nawzajem i przyznały, że dziecko nie jest wymówką do zaniechania ćwiczeń.

Nikt mi nie powie, że nie można ćwiczyć, jak ma się dzieci. Wszystko można

- napisała jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na pierwsze wakacje z Henrykiem. W rozmowie z Basią Pasek opowiedzieli o wspólnym wypoczynku nad Bałtykiem i o tym, co się zmieniło w ich życiu po narodzinach Henryczka.

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. „Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz”

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości