Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska przed świętami: "Najwyższa pora pozbyć się odłamków lustra ze swoich serc i oczu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Okres przedświąteczny to czas, w którym wybaczamy, przepraszamy, godzimy się i odzywamy do osób, z którymi dawno nie mieliśmy kontaktu. To chwila na refleksje, przemyślenia i wybaczanie spraw, które do tej pory ciążyły nam na sercu. W mediach społecznościowych temat ten poruszyła Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nawiązując do jednej z baśni Andersena.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o świętach

Małgorzata Ostrowska przygotowuje się do rodzinnych świąt. Magiczną atmosferą już jakiś czas temu podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Pokazała wówczas kadr z pieczenia i ozdabiania pierniczków. Okres oczekiwania na Boże Narodzenie sprzyja także licznym przemyśleniom. Jak przyznała aktorka, to czas, by zastanowić się, czy świat widziany naszymi oczami naprawdę jest taki, jak nam się wydaje.

Czytałam ostatnio Józkowi "Królową Śniegu" Andersena. Pamiętacie, jest tam zaklęte lustro, w którym wszystko, co dobre, zaczyna się ludziom wydawać marne i nieciekawe, a wszystko, co złe interesujące i pociągające. Lustro zostaje rozbite, a odłamki wbijają się ludziom do oczu i serc. Może warto zastanowić się w tym Czasie Oczekiwania, czy nasze patrzenie nie jest patrzeniem przez takie odłamki. Oby, odłamek się wysunął i obyśmy odzyskali jasność widzenia. Najwyższa pora pozbyć się odłamków lustra ze swoich serc i oczu 

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przygotowuje się do Bożego Narodzenia

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Fani składali jej najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a także przyznali, że w grudniu każdy powinien nieco zwolnić i pomyśleć nad bieżącymi sprawami i problemami.

- "Pięknie powiedziane, ma pani rację", "Pięknie powiedziane, ale tych ułamków lustra jest coraz więcej w sercach ludzi, którzy powinni mieć czyste serca. Smutne to, ale jakże na czasie" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News

Pozostałe wiadomości