Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 2 urodziny wnuka. Z tej okazji pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Dwa lata temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska została babcią. Z okazji rocznicy urodzin wnuka, aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z małym Józkiem, które opatrzyła podpisem: "Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa". W komentarzach pojawiło się wiele życzeń i gratulacji, fani doszukali się nawet podobieństwa do zmarłego dziadka, aktora Pawła Królikowskiego. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu z wnukiem "2 lata temu urodził się Józio"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska może pochwalić się liczną rodziną. Wraz z mężem, aktorem Pawłem Królikowskim doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Jeden z synów, Jan dwa lata temu został ojcem. Choć maluch wszystkie życiowe decyzje ma jeszcze przed sobą, nie ma wątpliwości, że płynie w nim aktorska krew. Prócz rodziny Królikowskich, zawód ten uprawia także mama Józka, Joanna Jarmułowicz. Z okazji rocznicy urodzin, Małgorzata pochwaliła się zdjęciem z maluchem, które opatrzyła podpisem: "2 lata temu urodził się Józio. Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa". Aktorka nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, dlatego tym bardziej nie dziwi fakt, że spełnia się w roli babci i chętnie zajmuje się ukochanym wnukiem. 

Aktorka pokazała zdjęcie z wnukiem – "Podobny do Pana Pawła"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie kadrami z życia rodzinnego. Nie inaczej było i tym razem, zwłaszcza, że jej jedyny wnuk właśnie skończył dwa lata. Pod zdjęciem z nim pojawiło się wiele gratulacji i życzeń dla solenizanta. W komentarzach pod postem fani zwrócili także uwagę na podobieństwo Józka do nieżyjącego dziadka, Pawła Królikowskiego. "Podobny do pana Pawła... Sto lat dla małego Jubilata", "Dziadek" – pisali internauci. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach

Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach Źródło: A. Rogowska-Lichnerowicz, S. Brózda

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości