Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska adoptowała psa. "Świata nie zmienisz, ale świat zmieni się dla tego zwierzaka"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z psem. Nie bez powodu. Aktorka zdradziła, że zdecydowała się na adopcję czworonoga. - Kochaj, szanuj i dbaj – napisała pod fotką, na której pozuje ze swoim czworonogiem Klasykiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska adoptowała psa

W schroniskach na ciepły i przytulny dom czekają tysiące czworonogów. Samotne, smutne i często po wielkich traumach. Te zwierzaki potrzebują miłości i zrozumienia. Jeden z czworonogów znalazł szczęśliwe schronienie u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, że w jej życiu pojawił się nowy członek rodziny. Przy okazji nawiązała do tematu adopcji.

Adoptując zwierzaka, świata nie zmienisz, ale świat zmieni się dla tego zwierzaka. Oto Klasyk. Miłość bezinteresowna. Człowiek kocha psa, ale nie jest to uczucie tak silne, jak miłość psa do człowieka. Jesteśmy dla niego całym światem. Wystarczy chwila zabawy, pogłaskanie, spacer i... tyllleee szczęścia, więc kochaj, szanuj i dbaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu z psem

Pod nowym postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani zachwycali się pięknym psem, a także przyznali, że aktorka jest człowiekiem o wielkim sercu, gdyż tylko tacy ludzie decydują się na adopcję. Dzięki niej życie poszkodowanego przez los czworonoga z pewnością odmieni się na lepsze.

- "Ludzie kochający zwierzęta to ludzie o Wielkich Sercach", "Szczęśliwy pies z cudownym człowiekiem", "Cudny piesek Wspaniała właścicielka" - pisali internauci.

Zobacz wideo:

Miłość na czterech łapach
Miłość na czterech łapach
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości