Gwiazdy

"Chciałam mały, wyszłam z dużym". Gosia Ohme zrobiła sobie tatuaż na ramieniu. Kogo przedstawia?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Małgorzata Ohme postanowiła zrobić sobie tatuaż, więc wybrała się do znajomego artysty. Miała pomysł na wzór, ale efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Prowadząca Dzień Dobry TVN pochwaliła się rysunkiem w mediach społecznościowych.

Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż

Prowadząca Dzień Dobry TVN jest odważna i nie boi się eksperymentować. Świadczy o tym chociażby pokaźnych rozmiarów tatuaż na ramieniu, który zrobiła sobie ostatnio. Zdjęcie wzoru na skórze Małgorzata Ohme pokazała w mediach społecznościowych. Okazuje się, że przedstawia on postać z obrazu "Portret kobiety" autorstwa znanego austriackiego malarza i grafika.

- Chciałam coś Egona Schiele, bo lubię jego kreskę, która jest subtelna, a jednocześnie jego rysunki są wyraziste, mocne w ekspresji - powiedziała dziennikarka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl., a następnie zażartowała: - Chciałam mały tatuaż, a wyszłam z dużym.

Tatuaże gwiazd

Prowadząca Dzień Dobry TVN nie spodziewała się, że postać będzie tak wyrazista i zajmie tyle miejsca na skórze, ale absolutnie nie żałuje, bo efekt jest fenomenalny.

- No cóż, każdy kto zna Sebastiana Jaryszka, ulega jego sugestiom. Podobnie miała Martyna Wojciechowska ze skrzydłami, które u niego tatuowała. Lubię tatuaże. Zapisują nasze życie na ciele - podkreśliła Gosia.

Fanom dziennikarki bardzo spodobała się kobieta na ramieniu: "Z rozmachem", "Ale piękny jest. Brawo, Gosiu, za odwagę!", "Pasuje na maksa", "Piękny, na pewno oryginalny", "Świetny. Taki subtelny, ale wymowny" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo potrzebne i rozwojowe

Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe
Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości