Gwiazdy

Małgorzata Ohme świętuje urodziny. "Jestem wdzięczna za swoje życie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Ohme
Mateusz Grochocki/East News Małgorzata Ohme świętuje urodziny

To wyjątkowy dzień dla Małgorzaty Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN obchodzi urodziny. Które? Jak żartobliwie przyznała, po czterdziestce przestała liczyć. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym podsumowała to, co dotychczas przeżyła. Napisała też specjalne podziękowania dla bliskich.

Urodziny Małgorzaty Ohme

Małgorzata Ohme od wielu lat karierę w mediach. Jako ekspertka w dziedzinie psychologii gościła w wielu programach, aż wreszcie we wrześniu 2019 roku dołączyła do grona gospodarzy Dzień Dobry TVN. Wcześniej można było ją oglądać m. in. w roli jurorki w talent show "Aplauz, Aplauz!" czy też prowadzącej "Big Brothera" i "Kto odmówi pannie młodej?".

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ohme spełnia się zawodowo i cieszy się dużą sympatią widzów. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie uchyla rąbka tajemnicy prywatności i pokazuje, że mimo wielu obowiązków znajduje czas dla najbliższych. Ma dwójkę dorastających dzieci - Jerzego i Klarę. Od dłuższego czasu jest związana z Rafałem Jakóbiakiem. Małgosia w tym roku obchodzi 43. urodziny i z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami swoimi refleksjami na temat upływającego czasu.

Małgorzata Ohme dziękuje bliskim

Małgorzata Ohme przyznała, że z wiekiem bardziej docenia zarówno te dobre chwile, które sprawiają jej radość, jak i te gorsze, które są dla niej lekcją. Napisała też specjalne podziękowania dla przyjaciół i rodziny.

- Jestem wdzięczna za swoje życie, wdzięczna sobie i światu. Często czuje się szczęśliwa i przestałam oczekiwać, że tak mam czuć się zawsze. Doceniam smutek, tęsknotę, nawet ból, który mija, ale pozostawia mnie wciąż we wrażliwości, ważnej dla mnie czułości wobec wszystkiego, co istnieje. Jestem bardziej dorosła niż wcześniej i nie boję się końca, różnych końców. Bo prędzej czy później wszystko przeminie. Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa. Dziękuję moim przyjaciołom, że trwają, dziękuję dzieciom, że wprawiają mnie w stan bezgraniczności, dziękuję nieobecnym rodzicom, że byli i są, i dziękuję R., że jest - wyznała Ohme na Instagramie.

Internauci złożyli Gosi najlepsze życzenia. "Uwielbiam panią, wszystkiego dobrego", "Spokoju, równowagi życiowej, miłości, aby trwała, przyjaźni, by wciąż była i radości", "Wszystkiego dobrego, nie wygląda pani na po 40.", "Wszystkiego najlepszego. Jest pani cudowną osobą", "Dużo zdrówka, uśmiechu i samych pogodnych dni. Piękny wiek", "Mądra, piękna, wie jak żyć i inspiruje takie kobiety jak ja. Wszystkiego, co najlepsze, pani Gosiu. Może być pani z siebie dumna" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości