Gwiazdy

Małgorzata Ohme świętuje urodziny ukochanego. "Życzę Ci, by Twoje życie było dobre i pełne pięknych chwil"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Małgorzata Ohme rzadko dzieli się w sieci szczegółami ze swojego prywatnego życia. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i zdecydowała się publicznie złożyć życzenia ukochanemu. Na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie partnera i napisała: "Biegnij teraz lekko tam, gdzie jest Twoje szczęście, a domyślać się mogę, że i ja tam jestem". 

Małgorzata Ohme na Instagramie: "Dziś mój chłopak ma urodziny"

Prowadząca Dzień Dobry TVN Małgorzata Ohme chroni swoją prywatność i rzadko publikuje zdjęcia najbliższych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i na swoim Instagramie dodała fotografię swojego partnera. Okazja była szczególna – ukochany dziennikarki, Rafał Jakóbiak obchodzi 47 urodziny.

"Dziś mój chłopak @rafal_jakobiak ma urodziny. Życzę Ci by Twoje życie było dobre i pełne pięknych chwil, niech świat oddaje Ci co do niego wnosisz. A Ci, którzy zawiedli niech już zawsze pozostaną za Twoimi drzwiami. Biegnij teraz lekko tam, gdzie jest Twoje szczęście, a domyślać się mogę, że i ja tam jestem #happybirthday #47yearsyoung #yourgoodlife #behappyandloveyourself"

Urodziny partnera Gosi Ohme

Post Gosi Ohme nie przeszedł bez echa. Fani dziennikarki także dołączyli się do życzeń. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze: "Cudownych chwil, ludzi i wyzwań… dla Was obojga", "Piękne życzenia p. Małgosiu. Urodzinowej serdeczności moc". Swój komentarz zamieściła także Justyna Nagłowska, dziennikarka i żona Borysa Szyca: "Sto lat @rafal_jakobiak i stu lat miłości dla Was, gamonie!"- napisała. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy kobiecie z dzieckiem trudniej znaleźć partnera?

Czy kobiecie z dzieckiem trudniej znaleźć partnera?
Czy kobiecie z dzieckiem trudniej znaleźć partnera? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości