Gwiazdy

Małgorzata Ohme pokazała nastoletnią córkę. "Ma twój uśmiech"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Ohme rzadko mówi o życiu prywatnym. Zdarza się jednak, że dziennikarka robi wyjątki, tak jak np. teraz. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie jej córki. Dumna mama nie szczędziła słów czułości nastoletniej Klarze. Dziewczyna szybko skomentowała wpis.

Małgorzata Ohme - córka

Małgorzata Ohme od 2019 r. jest prowadzącą naszego programu. Od tamtej chwili co rusz wzbudza zainteresowanie widzów Dzień Dobry TVN. Choć dziennikarka rzadko dzieli się w sieci tym, co dzieje się w jej czterech kątach, to ma stały kontakt ze swoimi fanami. Teraz pokazała zdjęcie swojej nastoletniej córki.

- Moja córka, moja miłość - czytamy we wpisie.

Córka Małgorzaty Ohme, podobnie zresztą jak wielu fanów dziennikarki, skomentowała zdjęcie ze swoim wizerunkiem.

- Chryste - napisała poruszona nastolatka.

- Idź spać! - odpisała jej mama.

Wielbiciele prowadzącej Dzień Dobry TVN komplementowali nastolatkę.

- Jaka Mama taka córka. Prześliczna ❤️ - napisał jeden z internautów.

- Śliczna jak mama - dodał ktoś inny.

- Ma twój uśmiech. Piękna dziewczyna - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Ohme - dzieci

Dziennikarka jest mamą dwójki nastoletnich dzieci: Jurka i Klary. Ich ojcem jest były mąż Małgorzaty – Rafał Ohme. Córka dziennikarki prowadzi swoje konto na Instagramie:

Kim jest Małgorzata Ohme?

Prowadząca Dzień Dobry TVN z wykształcenia jest psychologiem. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS. Zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci.

Małgorzata Ohme szerzej znana jest ze swojej kariery w mediach. Od 2017 r. jest redaktor naczelną portalu kobieta.onet.pl. Była jurorką w talent show TVN dla utalentowanych dzieci "Aplauz, aplauz!", w TVP2 prowadziła program "Życie od kuchni", a w TLC "Okiem Ohme". Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.pl. Wspólnie z Kingą Rusin wydała książkę "Co z tym życiem?". prowadzi też kobiecy portal ohme.pl.

We wznowionej w 2019 r. nowej edycji programu Big Brother Małgorzata Ohme wraz z Filipem Chajzerem prowadziła program "Big Brother Nocą". Występowała także w programach "Big Brother Arena", podczas których okiem psychologa zerkała na relacje łączące uczestników reality show.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jak wyglądają pokazy mody podczas pandemii? Anna Puślecka komentuje

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości