Gwiazdy

Nasza redakcyjna koleżanka kończy 42 lata. Wszystkiego najlepszego Gosiu

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Ohme to jedna z popularniejszych prezenterek telewizyjnych i dziennikarek. Od półtora roku wspólnie z Filipem Chajzerem prowadzi "Dzień Dobry TVN". W niedzielę, 16 maja, nasza redakcyjna koleżanka kończy 42 lata.

Małgorzata Ohme kończy 42 lata

Małgorzata Ohme od półtora roku jest częścią naszej redakcyjnej rodziny. Jej telewizyjną "drugą połówką" jest Filip Chajzer. - Dołączenie do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się m.in. jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz Oh!me.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni - powiedział tuż po dołączeniu do nas.

W niedzielę, 16 maja, Gosia Ohme świętuje 42 urodziny. Z tej okazji składamy jej najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń, sukcesów zawodów i bardzo dużo zdrowia.

Małgorzata Ohme - kariera

Małgorzata Ohme z wykształcenia jest psychologiem. Przez długi czas pracowała w zawodzie, a także prowadziła zajęcia dla studentów. Z czasem jednak zdecydowała się porzucić wyuczoną profesję i została dziennikarką.

Swoją przygodę z mediami zaczęła od założenia portalu internetowego Oh!me.pl. Później przyszedł czas na telewizję. Od półtora roku jest członkiem naszej redakcyjnej rodziny. - Od początku wiedziałam, że to jest moje miejsce. Wiele lat byłam tylko gościem - mówiła w niedawnej rozmowie z Wojciechem Herrą.

Prywatnie ma dwoje dzieci - Jerzego i Klarę. Jest miłośniczką psów, zwłaszcza jamników.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer jako mówi prowadzący DDTVN

Zobacz także:

Małgorzata Ohme o pracy: "Słyszę sprzeczne komunikaty, że jestem zabawna, sztuczna, głupia czy gruba"

Sprzedali dom, by podróżować po świecie. "Teraz staramy się żyć bez planu"

Filip Chajzer został... baristą! Sprzedawał kawę, aby pomóc ciężko choremu chłopcu. Dramatyczna walka o życie trwa

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości