Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska i jej tajemniczy urlop. Gdzie i z kim wypoczywała gwiazda?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Małgorzata Kożuchowska niedawno wróciła z wakacji. Do tej pory nie ujawniła, dokąd się wybrała. Z kim wypoczywała w ciepłych krajach? Rąbka tajemnicy aktorka uchyliła w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Sandrą Hajduk-Popińską.

Małgorzata Kożuchowska celebruje czas z synem

Małgorzata Kożuchowska jest mamą ośmioletniego Jasia Franciszka. Chłopiec ma z nią doskonały kontakt, jednak z racji wymagającej pracy gwiazda nie zawsze może być w rodzinnym domu. Z tego względu aktorka zdecydowała się na wyjazd z ukochanym synkiem w - innym niż standardowe wakacje - terminie. O swoim urlopie opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Sandrze Hajduk-Popińskiej.

- Co najcenniejsze w tych wakacjach, że były z moim synem. Wydaje mi się, chociaż w części nadrobiłam czas, który musiałam poświęcić na próby przed premierą, bo miałam taki intensywny czas w pracy. Mamy nie było wieczorami długo, więc chciałam to jakoś zrekompensować Jasiowi - tłumaczyła Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska. Dokąd pojechała na wakacje?      

Aktorka bardzo dba o swoją prywatność i choć dzieli się w social mediach zdjęciami, starannie dobiera treści, które udostępnia fanom. Ostatnio pochwaliła się fotografiami z egzotycznych wakacji, jednak nie ujawniła, dokąd dokładnie wybrała się na wypoczynek.

Sandra Hajduk-Popińska spytała gwiazdę o kierunek urlopowy, na który się zdecydowała. Okazuje się, że wybrała wyspy Oceanu Indyjskiego, które od dłuższego czasu są bardzo popularnym kierunkiem wśród celebrytów.

- Zazwyczaj nie oznaczam miejsc, w których jestem [...] Nie mam takiej potrzeby. To były Malediwy - ujawniła aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości