Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska szokuje fryzurą. Fani aktorki podzieleni

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka / East News

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w niesamowitym uczesaniu. Aktorka zdecydowała się na radykalną metamorfozę koloru, a efektami tej zmiany pochwaliła się w sieci. U wielbicieli gwiazdy wzbudziły one mieszane uczucia.

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze

Małgorzata Kożuchowska od pewnego czasu stara się zerwać z wypracowanym przez lata ugrzecznionym wizerunkiem, przyjmując role wymagające od niej fizycznej przemiany. I tak gwiazda najpierw zszokowała wygolonym bokiem głowy na potrzeby filmu Patryka Vegi, "Plagi Breslau", następnie wcieliła się w postać Stanisławy Gierek, prezentując fryzurę, o której niegdyś plotkowała cała Polska.

Obecnie aktorka pracuje na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Akcja toczy się na przełomie lat 80. i 90., co wymaga od ekipy odpowiedniej charakteryzacji. Dla Małgorzaty Kożuchowskiej przygotowano płomiennie rudą perukę z burzą loków. Wcielająca się w postać Doroty Lis gwiazda podzieliła się kolejnym zdjęciem z planu.

Fani aktorki nie kryli zaskoczenia nad jej przemianą: "Jak przepięknie w takiej czerwonej stylizacji", "No w rudym pani wybitnie pięknie", "Super fryzurka, ja bym zostawiła" - pisali w komentarzach. Pojawiły się również nieco mniej przychylne reakcje, sugerujące, że czerwień nie jest najlepszym kolorem dla aktorki.

- Dramat. - Nie pasuje to pani. - I od razu widać, w czym człowiekowi na pewno nie jest do twarzy - czytamy w komentarzach.

Styl Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka od wielu lat jest jest uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na początku kariery chętnie eksperymentowała z wizerunkiem. Do historii przeszedł słynny kok, w którym wystąpiła na gali Telekamer w 2004 roku. Dwa lata później zdecydowała się na radykalnie skrócić blond pasma i postawiła na krótką, postawioną fryzurę, która momentalnie stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Gwiazda nie stroni też od odważnych stylizacji. Chętnie pojawia się w ubraniach polskich projektantów, niejednokrotnie wybierając jaskrawe kolory i ekstrawagancje kroje. Zawsze jednak utrzymane w najlepszym guście.

Zobacz wideo: Grochowska vs. Kożuchowska, czyli pojedynek na planie „Motywu”

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości