Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Fani pytają: "Co to za młoda dama?"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat jest wierna swojemu wizerunkowi. Najnowsze jej zdjęcie jednak zaskoczyło fanów, bowiem artystka pokazała się w odmienionej fryzurze. Zobaczcie, jak wygląda.

Małgorzata Kożuchowska o aktorstwie

Odkąd Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w "Kilerze", jej popularność błyskawicznie wzrosła i do dziś aktorka utrzymuje się w czołówce polskich gwiazd. Na studiach marzyła, by czuć się potrzebną i żeby widzowie ją szanowali. Dziś z perspektywy czasu myśli, że jej się to udało.

- W pracy śmiejemy się, że aktor jest dwa razy nieszczęśliwy - wtedy, kiedy gra i wtedy, kiedy nie gra. Z popularnością chyba jest podobnie. Jest miła, ale zobowiązuje. Dziś jestem uważniejsza, ostrożniejsza niż kiedyś przy podejmowaniu zawodowych decyzji. Wielu widzów zna mnie od lat, wiedzą, czego się po mnie spodziewać, ufają mi, a ja nie chcę ich rozczarować - mówiła Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla "Show".

Odmłodzona Małgorzata Kożuchowska

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska przyjęła właśnie kolejną rolę. W sobotni wieczór 31 lipca opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje w bardzo delikatnym, naturalnym makijażu. Internauci momentalnie zwrócili uwagę także na włosy aktorki, które w ostatnim czasie szybko urosły.

- Przerwa w pracy. Na jakim to planie i co to za rola zdradzę już wkrótce ... - napisała tajemniczo Małgorzata Kożuchowska na Instagramie.

Fotografia przypadła do gustu fanom artystki. Zachwycili się urodą Małgorzaty, a także stwierdzili, że w takim wydaniu wygląda bardzo młodo. Pisali: "Wow ta fryzura", "Ślicznie, naturalnie, aż miło popatrzeć", "Sztos! Co to za młoda dama? Cudownie Pani wygląda, tak młodo i pięknie", "Szczególnie pozytywnego wyrazu nadaje i przekazuje Pani w głębi spojrzenia swoich pięknych oczu. Jest w nich coś, co zaciekawia i jakby przyspiesza rytm serca" czy "Jak za starych czasów. W 'Zróbmy sobie wnuka' była podobna fryzura ". Zdarzyły się również uwagi: "Jak zwykle piękna, ale w krótkich włosach najpiękniej".

A Wy jak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska: "Zawsze jest dreszczyk emocji i niepokoju, kiedy po długiej przerwie widzi się efekt swojej pracy na planie"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości