Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska w nieprzeciętnej stylizacji na Gali Derby 2022. "Ten kapelusz dodaje szyku"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka starannie dobiera ubrania i dodatki, dzięki czemu jej stylizacje stanowią wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Na tegorocznej Gali Derby zorganizowanej na warszawskim Służewcu pojawiła się w szykownej sukience w kropki. Uwagę fanów zwróciła nie tylko wyjątkowa kreacja, ale także fantazyjne nakrycie głowy artystki.

Małgorzata Kożuchowska na Gali Derby 2022

Gala Derby to wielkie święto miłośników wyścigów konnych, które każdego roku przyciąga uwagę wielu gwiazd. Uznani aktorzy, projektanci mody i dziennikarze przybywają na warszawski Służewiec, by podziwiać emocjonujące gonitwy, ale i cieszyć się wyjątkową oprawą wydarzenia.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podkreślić dostojny charakter imprezy stosowną stylizacją. Aktorka postawiła elegancką sukienkę w kropki i oryginalny fascynator. Szykowne połączenie przypadło do gustu fanom, którzy mieli szansę podziwiać je dzięki opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciom.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów stylizacją na Galę Derby 2022

Nieprzeciętna stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła zachwyt internautów. Świadczy o tym chociażby imponująca liczba pozytywnych komentarzy, które pojawiły się pod postem. Fani komplementowali zwłaszcza nakrycie głowy aktorki.

- "Co za szyk", "Pięknie jak zawsze, elegancja", "Pani Gosiu, wspaniały fascynator na głowie", "Jest Pani damą w każdym calu", "Jak zwykle z klasą", "Zawsze wyjątkowo i stylowo Pani wygląda. Ten kapelusz dodaje szyku" - pisali oczarowani użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości