Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska na wzruszającym zdjęciu z synem. "Mamo, dlaczego płaczesz?"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione podczas koncertu zakazanych w trakcie II wojny światowej utworów. Na fotografii widać wzruszoną aktorkę i przytulającego się do niej 8-letniego syna. - Taki to był wieczór - napisała pod fotografią z dzieckiem.

Małgorzata Kożuchowska celebruje rocznicę Powstania Warszawskiego

Małgorzata Kożuchowska na początku tegorocznych wakacji wzięła udział w nagraniu spotu reklamowego poświęconego bohaterom Powstania Warszawskiego. Aktorka spotkała się wówczas z powstańcami i już wtedy wspominała o wzruszeniach, których dzięki temu wydarzeniu mogła doświadczyć.

78. rocznica stołecznego zrywu zachęciła aktorkę, by powrócić pamięcią do tych chwil i jeszcze raz złożyć hołd tym, którzy w 1944 roku stanęli w obronie ojczyzny.

Wojna

Warszawa wybrała Warszawiankę Roku 2021
Warszawa wybrała Warszawiankę Roku 2021Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Zawsze, kiedy słyszę syreny 1 sierpnia, wzruszam się. Niezależnie od tego, gdzie jestem i co robię, zawsze pilnuję tej daty i godziny W. Staję wtedy na baczność i przez tę minutę oddaję hołd, tym którzy walczyli przez 63 dni o to, żebyśmy my dziś mogli żyć w wolnym miejscu i kraju, uczyć się, bawić i pracować - być wolnymi ludźmi i takimi ludźmi się czuć - czytamy w instagramowym wpisie gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska pozuje w czułych objęciach syna

Małgorzata Kożuchowska nie rzuca słów na wiatr. Fakt, że ze szczególną czcią obchodzi rocznicę Powstania Warszawskiego, udowodniła piękną fotografią z synem. Aktorka zabrała 8-latka na organizowany w stolicy koncert, podczas którego artyści wykonywali zakazane w czasie II wojny światowej piosenki.

Gwiazda nie mogła ukryć łez, które natychmiast miał zauważyć mały Jan Franciszek. - "Mamo, dlaczego płaczesz?". "Bo się wzruszam…" - zacytowała celebrytka. - Taki to był wieczór - dodała z sentymentem w poście na Instagramie.

Postawa aktorki spodobała się internautom, którzy docenili zaangażowanie popularnej rodzicielki w wychowywanie dziecka w zgodzie z patriotycznymi wartościami.

- Piękne, wielopokoleniowe uczenie szacunku do tradycji i patriotyzmu - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości