Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska świętuje z synkiem ważny dzień. "Zupełnie nowy etap w życiu"

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Małgorzata Kożuchowska przeżywa wraz ze swoim synem wyjątkowy czas. Syn aktorki po raz pierwszy poszedł do szkoły. Gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciem z tej ważnej chwili. Widok rozczulił jej fanów.

Małgorzata Kożuchowska - życie prywatne

30 sierpnia 2008 roku Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski stanęli na ślubnym kobiercu i przyrzekli sobie miłość na wieki.

Ukochany aktorki jest od niej o dziewięć lat młodszy. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wcześniej pracował jako dziennikarz. Para wspólnie wychowuje syna Jana Franciszka.

Małgorzata Kożuchowska z synem z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Aktorka i jej mąż w 2014 roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Od tego czasu syn stał się ich oczkiem w głowie. Małgorzata Kożuchowska mimo wielu obowiązków każdą wolną chwilę spędza z Jasiem. Właśnie pierwszy raz odprowadziła chłopca do szkoły.

- Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim "pierwszakom" cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem! Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu! - napisała gwiazda na Instagramie.

Fani chętnie komentowali ten wpis.

"Powodzenia dla synka i przytulasy dla dumnych rodziców - w końcu emocje udzielają się każdemu", "Zaczyna nowy etap swojego życia. Samych radosnych chwil życzę", "U mnie też pierwsza klasa i 3-latek pierwszy raz w przedszkolu. Bardziej ja to przeżyłam" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości