Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska namiętnie całuje męża. Wyjaśniła, dlaczego pochwaliła się takim zdjęciem

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, to bardzo rzadko dzieli z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak aktorka postanowiła zrobić wyjątek i zamieściła na swoim koncie na Instagramie wyjątkową fotografię.

Małgorzata Kożuchowska świętuje 13 rocznicę ślubu

30 sierpnia 2008 roku Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski stanęli na ślubnym kobiercu i przyrzekli sobie miłość na wieki. Od tamtego dnia mija trzynaście lat. Z tej okazji aktorka, która rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, postanowiła zrobić wyjątek.

Na Instagramie zamieściła właśnie zdjęcie ze ślubu, na którym całuje się ze świeżo poślubionym mężem. - Od 13 lat razem na dobre i na złe! ❤️❤️❤️ Moja miłość, moje wsparcie, mój przyjaciel! Kocham Cię Bartek! - napisała pod fotografią aktorka.

Pod wpisem artystki posypały się gratulacje z okazji rocznicy ślubu, a także życzenia. Fani życzyli aktorce i jej mężowi "dużo zdrowia i miłości, aby przemierzać bezpiecznie przez kolejne lata tej pięknej podróży". Niektórzy są zdania, że tak silnego uczucia można im tylko pozazdrościć. Jeden z internautów napisał, że "na taką miłość trzeba patrzeć, taką miłość podziwiać i brać przykład".

Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Bartłomiej Wróblewski jest o dziewięć lat młodszy od aktorki. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wcześniej mężczyzna pracował, jako dziennikarz. Współpracował ze stacją TVP, gdzie współtworzył programy informacyjne. Para wspólnie wychowuje syna Jana Franciszka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska w wirze pracy twórczej

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości