Małgorzata Kożuchowska świętowała urodziny w bajkowym stylu. Razem z przyjaciółmi wcieliła się w bohaterów „Alicji w Krainie Czarów”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNWojtek Olszanka/East News

Pomimo kwarantanny Małgorzata Kożuchowska świętowała 49. urodziny i to nie w byle jakim stylu. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wideo i pokazała, jak ze znajomymi uczciła swoje święto. W produkcji udział wzięli m.in. Magda Gessler, Marcin Tyszka czy Ada Fijał.

Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia obchodziła 49. urodziny. Czas pandemii uniemożliwił jej celebrowanie święta ze znajomymi, ale nakłonił aktorkę do kreatywności. Gwiazda wymarzyła sobie urodziny w bajkowym stylu, a motywem przewodnim miała być „Alicja w Krainie Czarów”. Jak wymyśliła, tak się stało. Aktorka wcieliła się w rolę Kapelusznika, który rozdaje tort przyjaciołom. W produkcji wzięli udział bliscy znajomi Małgosi m.in. Joanna Koroniewska, Ada Fijał, Magda Gessler, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

Kochani! Dzięki moim wspaniałym przyjaciołom spełniłam swoje wielkie marzenie! Zapraszam Was na urodzinowy tort u Kapelusznika!

- napisała pod postem.

Kreatywność aktorki została doceniona przez rzeszę wiernych fanów. Jej filmik docenił także Łukasz Jemioł, który pod postem zamieścił komentarz.

Gosia, obłęd produkcja! Wszystkiego najlepszego!

- pisze projektant.

Małgorzata Kożuchowska – czas kwarantanny

Przymusowa kwarantanna pozytywnie wpływa na pomysłowość polskich celebrytów. Większość z nich w czasie pandemii dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, nagrywając między innymi zabawne filmiki. Podobne robi Małgorzata Kożuchowska. Oprócz opisanej wyżej produkcji, aktorkę można było również podziwiać w wideo przygotowanym przez Adę Fijał, w którym wcieliła się w roli modelki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN