Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska przebrała swoje psy za zające. Internauci mają wątpliwości

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w okresie świąt wielkanocnych zamieniła swoje psiaki w zające. Zdjęciem z pupilami pochwaliła się w sieci. Fotka rozbawiła część fanów, niektórzy jednak zaniepokoili się stanem zwierząt. Aktorka skomentowała obawy internautów.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek. Od lat możemy ją podziwiać na deskach teatralnych i ekranie. Wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak: "Gierek", "Kiler-ów 2-óch", "Listy do M. 2", a widzom TVN doskonale znana jest z "Drugiej szansy" czy "Prawa Agaty".

Aktorka dzielnie łączy życie zawodowe z rodzinnym. Wraz z mężem Bartłomiejem Wróblewskim wychowuje syna Jana. Małgorzata Kożuchowska pilnie strzeże jednak ich prywatności, więc w jej instagramowej galerii dominują fotografie związane z pracą, a nie bliskimi. Natomiast z okazji świąt wielkanocnych pojawiło się niecodzienne zdjęcie.

Zobacz wideo: Zwierzęta

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Wielkanoc w domu Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzacie Kożuchowskiej udzieliła się świąteczna atmosfera. Przebrała bowiem swoje pupile za zające, a efektem pochwaliła się w sieci.

Święta święta i…po świętach… ale zające zostają! 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. "Jak u Barei, tylko że tam był kot", "Takie zające to ja rozumiem", "Przecudowne zdjęcie", "Psiaki wyglądają uroczo" - czytamy.

Psy Małgorzaty Kożuchowskiej jak zające

Natomiast niektórych użytkowników Instagrama zaniepokoiło przebieranie zwierząt.

- Biedaki, mam takie uszyska i też kiedyś psiakowi założyłam, ale zaraz zdjęłam, widząc jej przerażenie - napisała jedna z internautek. - A co na to pieski? - dopytywała kolejna.

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska o "Podaruj misia"

Małgorzata Kożuchowska o "Podaruj misia"
Małgorzata Kożuchowska o "Podaruj misia"

Małgorzata Kożuchowska uspokoiła panie. - To są psy aktorki…przyzwyczajone… no i nie obyło się bez smaczków, więc zadowolone - wyjaśniła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości