Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska zachwyca. Fanka: "Nigdy nie lubiłam zestawienia tych dwóch kolorów, a tu proszę, jaka niespodzianka"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNOlszanka/East News

Małgorzata Kożuchowska korzysta z początku lata, wypoczywając nad morzem. Aktorka właśnie udostępniła zdjęcie zrobione podczas spaceru brzegiem Bałtyku. "Specjalne momenty" - takim hashtagiem oznaczyła fotografię, dodając, że tę wyjątkową chwilę uwieczniła jej mama. Internautów zachwyciło nie tylko zdjęcie, ale przede wszystkim kreacja aktorki.

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa nad morzem

Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że wiele gwiazd wyjechało na wakacje nad polskie morze lub w góry. Także Małgosia Kożuchowska korzysta z pięknej pogody i wraz z rodziną wypoczywa nad morzem.

Małgosia wybrała się także na spacer z mamą. Ukochana rodzicielka uwieczniła aktorkę na kilku fotografiach, którymi Kożuchowska podzieliła się na swoim Instagramie. Uwagę fanów zwróciła jednak sukienka. Aktorka postawiła na zwiewną kreację na ramiączka, sięgającą kostek, w intensywnych kolorach. Co istotne suknia jest w barwach różu i pomarańczy, co stanowi dość nieoczywiste połączenie. W przypadku Małgosi sprawdziło się jednak idealnie. Kożuchowska wprost zachwyca i to podczas zwykłego spaceru brzegiem morza.

Love (ang. miłość - przyp. red.)

- podpisała zdjęcie Małgosia. Romantyczności zdjęciu dodał jednak nie tylko opis, ale także fakt, że Małgosia rysuje na piasku serce.

Wśród komentujących nie zabrakło także wypowiedzi koleżanek po fachu.

???Boskoo????

- napisała Joanna Koroniewska.

?❤️

- dodała Małgosia Socha.

Nigdy nie lubiłam zestawienia tych dwóch kolorów a tu proszę jaka niespodzianka! Bosko!

- napisała internautka.

Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka, połączenie tych dwóch barw wydaje się niekonwencjonalne, jednak Małgosia prezentuje się promiennie.

Charytatywna akcja Małgorzaty Kożuchowskiej

W czasie pandemii Małgorzata zainicjowała niezwykłą akcję charytatywną, mającą na celu niesienie pomocy dzieciom z biednych rodzin. Posłuchajcie, co o inicjatywie #Milion Na Milion jej twórczyni opowiedziała w naszym programie. Do zbiórki można się dołączyć w serwisie siepomaga.pl.

Zobacz także:

Traumatyczne wspomnienie Maryli Rodowicz. Piosenkarka opowiedziała o próbie gwałtu

Sonia Bohosiewicz na zdjęciu sprzed 22 lat. "Wtedy myślałam, że jestem gruba"

Rinke zdradził przepis na swoje popisowe danie. Joanna Przetakiewicz: "Ja jestem podkuchenną dzisiaj"

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości