Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska rozważa zmianę fryzury. Chodzi o kolor czy długość włosów?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojtek Olszanka/East News

Na początku kariery Małgorzata Kożuchowska dała się poznać, jako długowłosa blondynka. Kilkanaście lat temu ścięła jednak loki i od tamtej pory konsekwentnie trzyma się krótkich fryzur. Czyżby gwiazda planowała jednak powrót do uczesania sprzed lat? W ostatnim wpisie na Instagramie podzieliła się z obserwatorami swoim dylematem.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o swoich fryzurach

Swego czasu wiele kobiet chciało mieć "fryzurę na Kożuchowską". Aktorka wielokrotnie udowadniała już na salonach, że krótkie włosy są nie tylko praktyczne, ale też stylowe. Sama zainteresowana otworzyła się ostatnio na temat tego, co dzieje się na jej głowie. Małgorzata Kożuchowska zdradziła fanom, w jakim uczesaniu czuje się najlepiej.

- Włosy. Problem czy ozdoba? Najtrudniej uczesać włosy o długości "ni w pięć, ni w dziewięć"... Najbardziej lubię swoje fryzury "wiatrem czesane"... Nie przepadam za lakierem w dużych ilościach i zbyt starannym "wyczesem". Zazwyczaj uciekam spod grzebienia - wyznała Kożuchowska na Instagramie.

Jak dodała, włosy najlepiej układają się jej po całym dniu pracy, kiedy są już zmęczone.

Małgorzata Kożuchowska rozważa powrót do długich włosów

W pracy aktora metamorfozy są czymś normalnym. Na potrzeby niektórych ról Małgorzata Kożuchowska również musiała zupełnie odmienić swój wygląd. Jak się okazuje, nie wszystkie charakteryzacje i fryzury wspomina dobrze.

- Lubię peruki, bo mają baaardzo dużo gęstych włosów i nie znoszę doczepów; miałam je raz w "Motywie" i choć efekt był świetny, zdewastowały mi włosy... - czytamy.

Gwiazda zakończyła wpis pytaniem do fanów. Sama już nie wie, czy ścinać włosy, czy może jednak dalej je zapuszczać. Obserwatorzy Kożuchowskiej ruszyli z pomocą.

- U Pani krótkie najbardziej pasują - odpowiedziała jedna z internautek.

- Ścinać! Pięknie wygląda Pani w krótkich włosach - doradziła inna.

Krótkie włosy są już znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Kożuchowskiej. W końcu to ona jako jedna z pierwszych wprowadziła taką fryzurę do polskiego show-biznesu.

Czy Małgorzata Kożuchowska powinna zapuścić włosy?

Zobacz też:

Hanna Śleszyńska poszła w ślady Majki Jeżowskiej i pokazała zdjęcie w bikini. "Figury to można pani pozazdrościć"

Jakob Kosel pokazał nam, jak morsować. Przy okazji zdradził, kiedy urodzi się jego dziecko

20 lat od pierwszego odcinka programu "Big Brother". Jak uczestnicy wspominają udział w kultowym show?

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska w wirze pracy twórczej

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości