Gwiazdy

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" już po ślubie. "Teraz mąż i żona"

Gwiazdy

Jakub Kamińskie/East News

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Aktorka w mediach społecznościowych podzieliła się romantycznym zdjęciem obrączek. Goście pokazali nieco więcej. Jak wyglądała młoda para?

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał już po ślubie

Małgorzata i Ernest to para, która poznała się na planie serialu „19+”. Między dwojgiem zaiskrzyło, a uczucia przerodziły się w trwałą relację. Szalony duet od nieco bardziej prywatnej strony widzowie mogli poznać w ostatniej edycji programu Ameryka Express. Losy Gosi i Ernesta wielokrotnie poddawane były próbom, jednak jak twierdzą zakochani, show umocniło ich związek.

Para już jakiś czas temu planowała ślub, jednak w mediach społecznościowych aktorzy nie chwalili się postanowieniami. Do samego końca temat uroczystości utrzymywany był w tajemnicy. W piątkowy wieczór Gosia zdziwiła swoich fanów.

Oficjalnie mąż i żona

Gosia po fakcie postanowiła pochwalić się w sieci radosną nowiną. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie obrączek i poinformowała, że jest już oficjalnie żoną.

Nasz piękny dzień. Teraz mąż i żona

- napisała Heretyk.

Chociaż aktorzy niewiele zdradzili swoim fanom, nieco bardziej wylewni okazali się goście zaproszeni na uroczystość. Przyjaciele pary w mediach społecznościowych pochwalili się zdjęciami i publikowali relacje na Instastory. Wynika z nich, że para młoda zdecydowała się na ślub cywilny w altance. Jak wyglądała? Gosia miała na sobie białą koronkową suknię z trenem, natomiast pan młody postawił na klasyczny, jasny garnitur.

Pod nowym zdjęciem Gosi pojawiło się wiele komentarzy. Fani serdecznie gratulowali młodej parze i życzyli dużo miłości i wytrwałości.

Cudowności, kolorowych dni i samej pozytywnej energii! Gratulacje!!!

- pisali fani.

Zobacz też:

Joanna Jędrzejczyk szczerze o rozstaniu z narzeczonym i jego zdradzie: "Myślałam, że to ja powinnam się zmienić"

The Rolling Stones otwierają swój pierwszy sklep. Gdzie będzie się znajdował?

"Nadgorliwa" Justyna Nagłowska nie odpuszcza nawet na urlopie: "Mam wrażenie, że cały czas coś robię"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości