Gwiazdy

Małgorzata Godlewska zagrała na dudach. Nagranie podbija sieć

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska nie przestaje zaskakiwać internautów. Celebrytka ciągle szuka pomysłu na siebie, a swoimi artystycznymi próbami chętnie dzieli się w sieci. Do tej pory mogliśmy usłyszeć w jej wykonaniu m.in. kolędy i pieśni patriotyczne. Teraz wykonała hymn Polski i zaprezentowała grę na dudach.

Małgorzata Godlewska w 2017 r. po raz pierwszy przedstawiła swoje wersje kolęd. W tym świąteczno - muzycznym przedsięwzięciu towarzyszyła jej siostra Esmeralda. Panie szybko podbiły sieć swoimi występami. Kilka lat od debiutu siostry Godlewskie nie dają o sobie zapomnieć.

Małgorzata Godlewska gra na dudach

Małgorzata Godlewska ostatnio nie publikowała swoich muzycznych poczynań. Po tym, jak siostrzany duet zakończył działalność ze względu na rodzinne niesnaski, karierę w sieci postanowiła kontynuować solo.

Bardzo szybko nadrobiła półroczną nieobecność, rekompensując fanom czas oczekiwania na kolejny występy grą na dudach. 11 listopada celebrytka opublikowała filmik, w którym śpiewa hymn Polski.

Małgorzata Godlewska i hymn Polski

Zanim Małgorzata Godlewska dała popis swoich wokalno-instrumentalnych umiejętności i zaczęła śpiewać oraz dąć w dudy, opowiedziała o tym instrumencie.

To jest po prostu zwyczajna kozia torba, która wydaje same fałszywe dźwięki

- stwierdziła celebrytka.

Małgorzata Godlewska - kim jest?

Małgorzata Godlewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako pielęgniarka na oddziale traumatologii w stołecznym szpitalu wojskowym.

Zobacz też:

Takiego hymnu nie słyszeliście! Małgorzata Godlewska śpiewa dla Donalda Trumpa

Pani Polska w Dzień Dobry TVN świętuje "niepodległość z mniejszą ilością patosu, a z większą ilością dobrej energii"

Prowokujące zachowanie Małgorzaty Godlewskiej. Celebrytka śpiewa hymn Niemiec!

Zobacz wideo: Siostry Godlewskie szczerze o rodzeństwie. "Nasza siostra ma przez nas problemy"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości