Gwiazdy

Małgorzata Główka pochwaliła się zdjęciem bliźniaków. Kim jest gwiazda disco polo?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. instagram/malgorzataglowka_official

Wokalistka zespołu disco polo - CamaSutra - Małgorzata Główka została mamą! W internecie pochwaliła się zdjęciem bliźniaków, które przyszły na świat na początku czerwca 2019. Ojciec dzieci - Mateusz Grabda zdradził jak mają na imię!

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugą córeczkę! Wiemy, jak ma na imię! >>> 

Bliźniaki Zosia i Staś

W wywiadzie dla echodnia.eu Mateusz Grabda zdradził imiona dzieci:

Urodziły się bliźnięta. Urodził się chłopiec, urodziła się dziewczynka. Chłopiec o imieniu Stasiu, dziewczynka o imieniu Zosia. To jest niesamowite szczęście!

Kim jest Małgorzata Główka

Małgorzata Główka jest studentką Zarządzania na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Otrzymała wiele prestiżowych nagród w kraju i za granicą na międzynarodowych festiwalach muzycznych m.in Universong na Wyspach Kanaryjskich, Windows of Europe w Rosji, Orfeo in Italia we Włoszech. Jest wokalistką w zespole CamaSutra.

Zobacz też: Igor Herbut został ojcem! Zdradził płeć i pokazał ZDJĘCIE maleństwa >>> 

Kim jest ojciec bliźniaków - Mateusz Grabda

Mateusz Grabda jest trenerem pierwszoligowej drużyny siatkarzy Buskowianki Kielce. Małgorzata i Mateusz zaręczyli się 4 kwietnia 2015 roku, a ich ślub odbył się 20 czerwca 2015.

Szczęśliwa mama poinformowała fanów na instagramie:

malgorzataglowka_official

Nadszedł czas abym podzieliła się z Wami już oficjalnie dobrą nowiną ? Ponad miesiąc temu zostałam Mamą cudownych bliźniaków Zosi i Stasia. Okres ciąży pozostawiłam w tajemnicy dla siebie oraz bliskich. Mam bardzo piękny czas za sobą i jeszcze piękniejszy przed sobą ❤️ Oczywiście wracam kochani do Was z podwójną siłą, więc do zobaczenia na koncertach ?❤️

Gratulacje od fanów:

- Słodkie robaczki ?? - Gratuluję Ci Małgosiu z całego serducha. Bycie mama to najpiękniejsza rola jaka może się zdarzyć kobiecie. Bliźniaki są cudowne niech się zdrowo chowają, a Tobie i mężowi życzę dużo cierpliwości - Gratulacje! Zdrówka i dużo sił - Dużo zdrówka dla maluszków i mamy ????? - Gratuluję! Będziesz super matką! ❤️??Niech dzieciaczki się zdrowo chowają. ? - Cóż za zaskoczenie, jestem w szoku! ? GRATULACJE i życzę dużo zdrówka ❤️ - OGROMNIE GRATULUJE... duży buziak dla całej czwórki... ❤️❤️❤️❤️ - Ale pięknie! Z całego serca gratuluję♥️♥️!!

Zobacz też: Sylwia Przybysz jest w ciąży?! >>> 

Utwór "Idziemy w Tango" zespołu CamaSutra

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości