Gwiazdy

Małgorzata Foremniak ma bardzo ambitną córkę. Czy Aleksandra poszła w ślady mamy? "Jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę"

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Zarówno z wywiadów, jak i mediów społecznościowych aktorki, niewiele dowiemy się o jej rodzinie czy życiu uczuciowym. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o karierę córki. Małgorzata Foremniak nie kryła dumy z drogi zawodowej, jaką obrała Aleksandra.

Małgorzata Foremniak - dzieci

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie zamężna. Z pierwszego małżeństwa, z Tomaszem Jędruszczakiem, ma córkę Aleksandrę. Wraz z drugim mężem, Waldemarem Dzikim, ma dwójkę adoptowanych dzieci, Milenę i Patryka. Aktorka zazwyczaj niewiele mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Dla nas zrobiła wyjątek.

Małgorzata Foremniak - czym zajmuje się jej córka Aleksandra?

Początkowo pociecha Małgorzaty Foremniak miała pójść w jej ślady i zostać aktorką. Ta droga nie okazała się jednak jej upragnionym kierunkiem. Aleksandra skończyła studia w prywatnej Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

Dzisiaj jest psychotraumatologiem i pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, którzy mają za sobą trudne doświadczenia, są w kryzysie, czują trudność w zaadaptowaniu do nowej sytuacji życiowej.

- Moja córka jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę. Bardzo dobrze i szybko potrafi określić profil psychologiczny człowieka - powiedziała Małgorzata Foremniak.

Aleksandra Jędruszczak nie poprzestała na samej psychologii. - Obecnie kształcę się podyplomowo na Poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS na kierunku Seksuologia Praktyczna - można przeczytać na jej stronie.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości