Gwiazdy

Pazura, Żmuda Trzebiatowska, Piróg, Lewandowscy i inni. Gdzie gwiazdy spędzały majówkę?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNPiotr Molecki//East News, Bartosz Krupa/East News

Majówka 2021 dobiega kresu. W związku z tym szczęśliwcy, którzy mieli kilka dni wolnego, muszą powoli kończyć długi weekend. A gdzie w tym roku wypoczywały gwiazdy? Kto zmagał się z pogodą w Polsce, a kto wygrzewał w ciepłych krajach? Sprawdźcie w naszym zestawieniu.

Anna i Robert Lewandowscy - majówka na Majorce

Jak wyznała trenerka na Instagramie - to pierwsza wspólna majówka małżonków od początku ich znajomości, czyli od 13 lat. Dotychczas podczas przerwy majowej Robert zazwyczaj miał zgrupowania. Para sportowców tym razem, korzystając z okazji, wyjechała ze swoimi córkami na Majorkę.

Marta Żmuda Trzebiatowska na krajowej majówce

Aktorka wraz ze swoim mężem Kamilem Kulą spędziła majówkę w Polsce. Odwiedziła teściową i spędzała czas na świeżym powietrzu. Podkreślała, że nie da sobie zepsuć dobrego nastroju i będzie spacerować nawet w deszczu. Przez wzgląd na ogrom pracy w ostatnim czasie, teraz Marta Żmuda Trzebiatowska stawiała na regenerację.

- Zimowa czapka, zimowa kamizelka, ciepły dres, ale w radosnym kolorze, bo nie ma złej pogody... Choć ja takiej majówki nie pamiętam, a żyję już trochę. Dajecie radę? Mnie nic nie popsuje dobrego humoru, zaprogramowałam się na pozytywne myślenie - napisała na Instagramie.

Edyta i Cezary Pazura spacerują w deszczu

Edytę i Cezarego nie zraziła brzydka pogoda. Wraz z dziećmi w towarzystwie kolorowych parasoli wybrali się na spacer. Na fotografii dodanej przez aktora w mediach społecznościowych widać, że jego żonie nieustannie dopisywał dobry humor.

- Majóweczka... upał zelżał. Za to wczoraj padał śnieg. A żona zawsze zadowolona! Jak Wy to robicie dziewczyny? - pytał na Instagramie Cezary Pazura.

Sonia Bohosiewicz w Dubaju

Aktorka wyjechała ze swoimi najbliższymi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i szczęśliwie wygrzewa się w słonecznym Dubaju. W mediach społecznościowych Sonia chętnie dzieli się z internautami informacjami o swoim wyjeździe i pokazuje najciekawsze miejsca, w których bawi.

Michał Piróg w domu

Michał Piróg podzielił los wielu Polaków i został w domu. Tancerz zdradził w mediach społecznościowych, że trzy dni spędził w łóżku. Rozrywkę zapewniły mu wszystkie części "Gwiezdnych Wojen" oraz serial "The Defeated". Nie uważa tego jednak za zmarnowany czas.

Kasia Sokołowska na Malediwach

Jurorka "Top Model" również postawiła na zagraniczne wakacje i wypoczywa na Malediwach. Kasia Sokołowska w mediach społecznościowych zachwyca letnimi ujęciami na tle lazurowej wody i cieszy się z chwili wytchnienia i braku obowiązków.

- W końcu, słońce, woda, książki, a przede wszystkim czas i przestrzeń, które mi dają siłę i kreatywną energię do intensywnej pracy. Lubię się wysilić, ale szukam też harmonii. I tej psychicznej i tej fizycznej - wyznała na Instagramie.

Anita Sokołowska w parku krajobrazowym

Aktorka postawiła na turystykę lokalną. W Internecie opublikowała kilka zdjęć ze swojego wypadu do Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Na fotografiach pokazała piękną roślinność, spokojne jezioro i napotkane zwierzęta.

- Niby zimno, niby deszczowo, niby nuda i nic się nie dzieje... A jednak - czytamy w poście.

SuperStyler, czyli Marta Lech-Maciejewska w ZEA

Blogerka wraz z mężem i synkami pojechała do Dubaju. Jej Instagram zachwyca pięknymi kadrami w nowoczesnej metropolii, a w relacji Marta opowiada o najpiękniejszych miejscach. Byli już m.in. na szczycie Burj Khalify, pustyni w Emiracie Szardży oraz w jednej z najlepszych restauracji.

- Mnóstwo fajnych miejsc, wrażeń, pięknych zdjęć i cudownych wspomnień - stwierdzili w mediach społecznościowych.

Monika Mrozowska na wsi

Aktorka wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi wyjechała na wieś. Mimo padającego deszczu wszyscy spędzali miło czas gotując, grając w gry i... skręcając meble. Monika Mrozowska stwierdziła: "Okazuje się, że w Polsce nie tylko pandemia i kwarantanna potrafi zamknąć w domu. Majówka również".

Robert Makłowicz zdradza tajemnice idealnego grillowania: "Marynaty są okropne i zmieniają smak tego, co chcemy zjeść". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości